Sused mi vidí do domu

Zobraz úvodný príspevok
Sused mi vidí do spálne a do kuchyne. Má poschodovy dom a vsetky okolo neho sú nizké. Co by sa stím mohlo urobit?? má na nasej strane dve izby a terasu ktorú práve zastavajú a okno na nej smeruje tiez smerom knám.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
jezis, aku hrubku tam mam, ze ludia su vsimavííííí malo byt, sorry !
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 keby len hrubku, aj inu chybu som Ti nasla :-D 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ine neriesim.... ciarky , diakritiku a take tu nedavam kolkokrat, takze to neriesim... ale y/i, to sa snazim dodrziavat... ale ja aspon tie chyby po sebe vidim, su tu také, co ani netusia.... :-D CI ty v tom prispevku vidis nejaku inu chybu??
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 aale prosim ta, banalita (napisala si s korunov) tiez pisem rychlo a davam si pozor hlavne na hrubky, ja len ze ty si sa opravila a mnohi by si to ani nevsimli ;-) tvoje komenty sa mi z velkej vacsiny pacia a s ktorymi skoro vzdy suhlasim, takze nic osobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dena ved ja to neberiem ani osobne, co si :) ja to beriem :) . Len mne sa casto pritrafia aj preklepy a co ja viem co, co stihnem opravit , ked nahodou po sebe citam, tak opravim, co nie, tak nie :). Ale ja pisem fakt jak tatar.. ani velke pismena nedavam, ciarky bez rozmyslu, :-D ale inak , chvalabohu, gramatiku ovladam , ked treba :) Takže korunov :-D no parada :-D , he he :) ano, tá koruna, malo byt U :) diky
Odpovedať
Mne by osobne viac vadilo, kebyze mam susedov nacapenych tesne pri dome,aby sme sa na dvore nemohli rozpravat bez obav, ze susedia vsetko pocuju. Ale co uz moze byt zaujimave na tom, ze by ma suseda videla, ze stojim pri sporaku,alebo ze sedim s knihou v kresle? Kto cestuje po svete, urcite si vsimol, ze vo vela krajinch ludia byvajuci tesne pri chodniku nemavaju ani len zaclony,do okien im uplne zblizka vidi kazdy,kto ide okolo. Nikomu to nevadi, vacsinou si to ani nikto nevsima. Ved co zaujimave tam vidiet? Ale u nas zacina byt moda, ze kazdemu vadi vsetko. Ved v stvrtiach, kde su male pozemky a dom nacapeny na dome sa to vzdy da predpokladat,ze ja budem vidiet suseda,alebo on mna...ved aj to je pri byvani v domoch pekne, nie? Ja by som sa na pozemku, kde nevidim nic citila ako vo vazani.
Odpovedať
@majki555 presne. napadlo ma tiez. videla som v holandsku. nikto neriesi ze ich vsetci ocumuju. no mne by to uz asi vadilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano v HOlandsku ludia nemaju ani zaclony, ani zaluzie :) potvrdzujem :)
Odpovedať
@mandika1 panebože a čo preboha ved možu v svojom dome sedieť kde chcú...inač nič v zlom len sa treba sustrediť na seba
Odpovedať
@erina098 jasne aj 3m od plotu cez ktory vidno a rozcapovat nozky..:-)
Odpovedať
@laila22 a čo s tým chcete robiť su na svojom pozemku aj keby sedela celkom pri plote...možno by nás malo trapiť ine sledovanie ako to či sa na mna pozre sused,ja mam okolo domu troch susedov a keby som chcela byť na svojej zahrade sama tak sa tam ani nedostanem,pretože susedia sú na svojich zahradach tiež ostalo by mi len odstahovať sa niekde kde nežijú ludia.Susedia si postavili dom a terasu tak,že nam vidia aj do zahrady a na dvor.Okolo bazena mame spravené sukromie a ked by sa chceli pozrieť ako pijem na terase kavu nech sa pozrú.Ved majú oči.Aked to niekomu vadi tak si to sukromie musí vytvoriť.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja by som tiez asi riesil nejaky strom alebo co.. na stranke ryclo rastuce stromy sk su dreviny ktore za dva tri roky mozno babke znemoznia pozorovanie :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nikinka13 pozri si stránku www.zivyplot.sk, myslím že to pomôže
Odpovedať
@erina098 Presne tak, až na to sústredenie sa. To by si musela vidieť.Neverila by si vlastným očiam.
Odpovedať
máme takých susedov čo sú zvedavý a chcú všetko vedieť a musím povedať že to ide pekne na nervy
Odpovedať
My mame podobny problem, len opacne. Ked sme sa nastahovali, so susedmi sme sa bavili o tom, ze je chore, ako si ludia 5 arove pozemky obstavaju betonom a z okna cumia do steny atd, atd... a aj hľa, uz natiahli na plot tu zelenu celtu, ci co to je, pritom na nasu stranu maju len vchodove dvere a nejaku hostovsku izbu. od nas to vyzera ako v Leopoldove, skoro 2 metrova zelena stena, uz cakam len ostnaty drot a 220 donho. A este aka bola suseda taktna, najprv sa ma pytala, ze aky mam na to nazor (pritom velmi dobre vedela), ze keby sme si to dali (samozrejme financne pol na pol). Tak som to odmietla, ja na nich zvedava niesom a ani ja nic lelegalne, alebo nepristojne na svojom pozemku nerobim...
Odpovedať
nám suseda stále tvrdí že ona nie je zvedavá čo robíme ale keď zbadá že sa u nás niečo robí tak hneď vykrikuje spoza plota - A sused čo robíte ? A čo tam budete mať ?. Ide si krk vykrútiť len aby videla čo najviac.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@nikinka13 ja mam dom od suseda 3m preboha a to ti hovorim dom nie plot !
Odpovedať
@qwerty81 aj ja som na tom tak bola, az kym sused neprisiel za mojim muzom a ze si to zafinancuju sami,reku ok, nech si to natiahnu ale hnevalo ma ze to natiahli z nasej strany plota, takze ma to dost omedzuje co sa tyka pletiva nemoze sa po nic tahat a podobne,aj sme si niak nesadli /hoc mu manzel pomahal stavat strechu na domceku v nvembri!/ ale mlcim lebo budem chciet okno na dom na ich stranu ,tak dufam ze nebude robit prieky tak ako ja,,,ak ano zrusim jej tu celtu,inak strasne sa mi to nepaci,myslela som si ked sme sa nastahovali ze budeme viac drzat spolu vonku v niakom spolocenstve susedstva...a nie kazdy na to svojom pase...alebo aspon d pol zahrad sukromie a od druhej viac volnosti...ale clovek mieni a sused zmeni...a este ma dorazil komentar z leta... ja som to ani nechcel.../do prde...na cosi to robil ??!!!!
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?