Sused ma postaveny vyvyseny dreveny domcek

Dobry den, Zacali sme si stavat rodinny domcek. Sused vedla nas ma s nasim pozemkom susediacu zahradku, na ktorej je postaveny vyvyseny dreveny domcek na ktorom sa mu hraju deti a je vo vyske nasho okna spalne. Ako to mame riesit? Z toho domceka je vidiet priamo do izby. dakujem
Odpovedať
Asi by som dal klasicke zaluzie ak neplanujete exterierove, alebo den noc rolety
Odpovedať
@peteril cez deň záclony a v noci záves. Predpokladám, že deti sa tam chodia hrať a nie pozerať do okien susedom. Neviem ako u vás, ale väčšinou je spálňa v dome využívaná len v noci, to budú susedove deti už tiež v dome.
Odpovedať
strach, ze vas nacapaju ? 😄
Odpovedať
ja mam okna zo spalne otocene na medzinarodnu cestu 1. triedy. je mi z nej vidiet priamo do izby. na koho sa mam obratit ked ju chcem zrusit? (irony off)
Odpovedať
Počul som rozprávku. Rozprávku o krajine,kde dokonca ani záclony či závesy nemajú a ľudia sa z ulice len tak môžu kuknúť na ľudí vo vnútri. Tuším,že Švédsko sa tá krajina volá... Ja mám okná spálne a obývačky 3m od chodníka a prežívam tu už štyri roky. Najprv ma to štvalo,lebo dom mohol byť vyššie , tak ako u susedov,ale je starý tak to nezmením.V spálni som dal do spodnej tretiny skiel mliečnu fóliu a všade mám žalúzie aj záclony,je to v pohode. Viem to lebo som to z chodníka testoval,spolubývajúcu som postavil pred okná hore bez a šiel kuknúť a vôbec nič som nevidel. Potom som si uvedomil,že to nebolo kvôli fólii ale kvôli veľkosti 😄 😄 ...
Odpovedať
@marekjahoda na ministra dopravy,post a telekomunikacii.
Odpovedať
@dodok ty si poeta nature, som necakal taku zapletku 😄
Odpovedať
To problematicke okno rozhodne zamurovat, aj tak su s nim len problemy, alebo postavit aspon 3m ultramoderny skladany betonovy plot a ti hnusni vojeri maju po srande.
Odpovedať
Profilova fotka
kedze je to len detsky domcek na hranie, ako nerobila by som z toho vedu isto mate na oknach nejake zaluzie a ked tak pridala by som este zavesy
Odpovedať
@peteril daj si na okna zavesy, najlepsie s automatickym zatahovanim hned po zapade slnka, lebo sused urcite postavil domcek na hranie na strategickom mieste. Po nociach sa tam bude schovavat a sledovat co sa deje u vas v spalni. 😬
Odpovedať
Profilova fotka
zaluzie, zavesy a je to. keby toto riesili vsetci co byvaju v bytovke tak by sa niekto skor ci neskor zblaznil. a myslim si, ze tie deti budu mat ovela inu zabavku ako vam pozerat do okien 🙂
Odpovedať
@magdasvar presne tak. ono ved aj ta spalna sa zvacsa vyuziva len vecer a to sa tie deti uz isto hrat vonku teda nebudu. nemyslim si, ze je to tak moc zle a obmedzujuce
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?