Nový byt a zlá energia

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahooojte :) Kupili sme s priateľom nový byt a bývalí majitelia nemali moc dobré vzťahy so susedmi. Vládla tam stále dosť zlá nálada, tak by som chcela dať ešte pred prerábkou celú tú zlú energiu preč z bytu.. Stačia mi vonné sviece? prosím o radu :) Ďakujem
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@mio23 v jednom mas pravdu, kde je silny luč " svetla", tam" temnota" uz nikdy nebude, ak sa jej neda priestor.. ale niekedy to nemusi byt take jednoduche.. :) proste predstavme si to tak, ze ked je svetlo, naozaj tmu neurobis..ale kde je temno, tam svetlo dostat vieš :) ale inak, tieto veci existuju.. :.-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 dobre dobre, ty si ma presvedcila :-p ale naozaj :-p hehe a inak co nove? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mio23 inak pohoda, asi ako vsetci, motame sa okolo domu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sú veci ktorým rozumieme a nerozumieme, veríme a neveríme, záleží ako si to človek skombinuje...priradte k tomu druh osobnosti a povahové vlastnosti jedinca, fizikálne zákony a náboženstvo a máme tu nekonečnú diskusiu a realite a nadprirodzene...takže...všetko je to len na vás..pozn: len aby to nakoniec nebolo v tých susedoch okolo...... :-), a čo robiť..hlavne treba byť dobrým človekom :-) @mio23 no neviem či dve mrkvy by stačili :-D ale idem si uvariť kávu som dostala chuc na ňu...
Odpovedať
Profilova fotka
:-p @mrkvakatka Nehovori sa uvarit kaavu, ale vyhnat diabla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mio23 ale Miroslav ja som si naozaj uvarila kávu, skutočnú kávu, už som ju aj vypila, nič iné si pod tým prosím nepredstavuj, keď káva tak káva!, ty vymetač diabla :-D...
Odpovedať
Profilova fotka
@mrkvakatka ja som minule vymietol komin
Odpovedať
Profilova fotka
@mio23 Aspon neklam! Ved ty ziaden komin nemas! :-D. Mozno este tak nejaky nocny podnik si vymietol...
Odpovedať
Profilova fotka
@mio23 tak vymiesť komín bez komína dokáže len skutočný EXORCISTA ... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem Vám všetkým za rady :-) niektoré si beriem k srdcu, tak ako napísal @mio23 na susedov budem dobrá a ako napísala @keduska Moj dom, Moj hrad, Moj chram :) ešte raz dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@anet25 dobrý den, tak ako sa to všetko poriešilo??? už prešla nejaká doba... tak som zvedavá... ja som tiež teraz kúpila byt tak by som chcela vediet čo a ako ak by sa niečo také objavilo... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vahy333 ja som nakoniec vysvatila byt sama svatenou vodou a byva sa nám velmi dobreeeee :) som spokojná, teda sme :) už som na moja svadba, kežde chystáme svadbu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
toto citat :D sa mi rozum zastavuje... ludia... ved to co tu pisete je do liecebne :D
Odpovedať
@anet25 tak vela štastia... nech sa svadba vydarí...a hlavne spoločný život... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vahy333 dakujem pekne ;-) nech sa ti dobre býva ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Staci ak patris do inej spolocenskej vrstvy a rozdiel je velky, vtedy ti pomoze len odstahovanie, nikdy si nemysli ze sa to casom zlepsi, ze casom zapadnes do stada ako kus noveho dobytku, ver v ludske zlo a podvedomu zavist.... Ja som to pochopil az po 4rokoch a odstahoval sa takmer zo dna na den. Tymto sa vyriesi aj vztahy medzi mnou a manzelkou k peknemu spolunazivaniu.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?