Čo robiť, ak sused nesúhlasí so stavbou garáže?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
uplne bezdovodne, dodrziavame vsetky odstupy, vsetko, suseda si vymyslela, ze jej tam garaz vadi, ze tam nechce ani chodnik, ktory uz dozadu vedie... my tam ale garaz chceme... platna je uz vyliata... len pani p. vypisuje na stavebny urad... inak to teda absolutne nechapem, lebo ona nema na stavbu domu, cize v najblizsej dobe tam byvat nebude, skratka len potrebuje skodit, nic viac... co s tym? ako proti tomu bojovat??? garaz sme chceli legalizovat ohlasenim drobnej stavby... okrem toho sme tej susede postavili plot z dvoch stran, ako od nej dostat peniaze za polku plota? (nepytali by sme, ale ked je ona svina...) a tiez jej nevadi, ze tam ma 2m travu a burinu a bordel ]-(
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@ninka23 to asi myslela obrazne... aspoň tak som to ja pochopil.... :-D
Odpovedať
@tilly Sorry , už som to pochopila - mrkla som si tvoj album. Manžel je vlastne staviteľ, ktorý stavia domy a potom ich predávate. A v doem bývajú majitelia, pre ktorých ste ich stavali. (Podnikanie v stavebníctve.) ... a to bude asi problém tej majiteľky susediaceho ( neudržiavaného) pozemku - obyčajná ľudská závisť ;-) @pavolhostak ... asi tak to nejako bude.
Odpovedať
Profilova fotka
@ninka23 ano, tak to bude ;-)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?