Polystyrénový strop v kuchyni

Ahojte, prosím o pomoc. V kuchyni by sme chceli z polystyrénu taký podhľad ponad kuchynskú linku, kde by mali byť namontované bodové svetlá. Ten polystyrén by sa zasieťkoval a zastierkoval. No povedali nám, že bodové svetlá nám môžu roztopiť polystyrén. Je to pravda??? Ďakujem.
Odpovedať
preco to neurobite zo sadrokartonu?
Odpovedať
rozmýšľali sme aj nad tým, ale jednoduchšie sa nám to vidí z toho polystyrénu, no ak sa to nebude dať, tak to budeme musieť urobiť zo sadrokartónu
Odpovedať
no neviem ja osobne by som polystyren nedavala. podla mna je lepsi sadrokarton.
Odpovedať
my mame na stropoch polystyren, ale nemame bodovky. len v obyvacke mame sadrokarton s bodovymi. nedavala by som to do polystyrenu.
Odpovedať
A je pravda, že ten polystyrén sa roztopí?
Odpovedať
Však jednoducho dajte poplystyrén a tam kde idú lampy daj kartón,. potom na všetko spolu sieťku, lepidlo a feinputz.Nikto nezbadá že na tom kúsku je karton.
Odpovedať
Nedá sa mi kombinovať sadrokartón s polystyrénom. Buď musíme dať jedno, alebo druhé.
Odpovedať
:-( :-( :-( Prečo?
Odpovedať
Ja neviem, ale tak mi povedali chlapi, čo mi to budú robiť. Asi je to zložité. Fakt neviem.
Odpovedať
Ideš robiť celý strop alebo len nejaký pás nad linkou?
Odpovedať
elektroinštalácia by šla cez polystyrén a bodové svetlá vytvárajú určité teplo,z polystyrénom to nie je šťastné riešenie,jedine SDK
Odpovedať
bude sa robiť celý pás nad linku v tvare U
Odpovedať
Článok sa načítava...
čo je SDK?
Odpovedať
Takže niečo ako rampa...a zrejme ste chceli aby to bolo rovnaké ako strop.Teraz mi jeden sd-kartonár hovoril že dávajú normálne zelený kartón, na to sieťku, lepidlo a omietku a do toho môžeš dať lampy.
Odpovedať
zelený sadrokartón, taký ako sa dáva do kúpelní? Hej bude to niečo ako rampa, ale na montáž a rýchlejší postup sa nám zdal lepší ten polystyrén
Odpovedať
Ano taký.Nie je to dobrý nápad.Veď si polož kus polystyrénu vedľa horúceho sporáka a uvidíš ako dopadne tvoj strop...Keď veľmi chcete ten polytyrén, ok.Dajte ho, nedajte však bodové svetlá ktoré sa dávajú dnu, ale von na také ocelové lanko a bude to coolové.
Odpovedať
asi bude ozaj lepší ten sadrokartón, veď ho máme aj kúpený. Len ešte musím porozmýšľať ako to namontujeme. Ďakujem
Odpovedať
podla mna ak mas dakych majstrov na urobenie tak nemusis premyslat ako to namontoat. oni si poradia. ja osobne si myslim ze je to jednoduche. teda viem som zena ale ked som videla ako sa montuje sdk dokazala by som to urcite aj sama. :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?