Môže sa lepiť sadrokartón na strop?

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či sa môže lepiť sadrokartón na strop. Máme v prístavbe betónový strop Prescot, ktorý má nerovnosti a rozmýšľame ako to najjednoduchšie vyriešiť. Poradili nám nalepiť sadrokartón, ale nejak sa mi to nezdá. Je to bezpečné ak sa len lepí a nemontuje do profilov?
Odpovedať
Profilova fotka
@noki86 lepit sadrokarton na strop je hlupost ako voda vo vreci..spravte tam jednoduchu konstrukciu a viete si nerovnosti lahsie vydilatovat
Odpovedať
@noki86 ten co Vam to poradil nech sa pod neho potom postavi
Odpovedať
@noki86 prečo tam nedáte rovno omietku.?
Odpovedať
@jumt vidím to tak, že ju tam dáme. Tiež som mala pocit, že je to hlúposť. Len veľa vecí na dome robíme svojpomocne, ale na omietky si muž netrúfa,tak budeme musieť zohnať majstra
Odpovedať
Ja som v pivnici lepil adk na strop a dokonca modre - diamant. Na mamuta kazdu dosku a za cerstva po nalepeni som este poistil 10 natlkackami kazdu dosku. Strop bol betonovy. Ziaden problem dodnes, uz 4 roky, ani prasklinka...
Odpovedať
Profilova fotka
@noki86 na to je určený sdk 9 mm, ale u nás sa nepoužíva a stojí rovnako ako 12,5, ale ľahšie sa s ním robí.
Odpovedať
@virnik27 známi má nalepené ozdobné kazety s SDK už pár rokov, sú pomerne ľahké,tiež to robil hlavne s estetického hľadiska mal drevený strop na ňom šašinu z vakovkou a vypadalo to strašne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?