Lanovy navijak / Lidl

Profilova fotka
Ahojte, "uzivi sa" takyto navijak na stavbe poschodoveho RD? Bude dobre vyuzity?
Odpovedať
Tak na túto otázku budeš vedieť relevantne odpovedať iba ty. ;-) Ja by som povedal, že sa nevyužije.
Odpovedať
Určite sa to oplatí a bude sa využívať. Ručné hore schodami je to dosť namáhavé. Ja som ho kúpil keď som dorábal nový komín. Nad strechou dobre pomohol.
Odpovedať
My sme stavali tiež poschodový rodinný dom a nič takéto sme nemali a v pohode, postavili sme aj bez lanového navijáka.
Odpovedať
nevie či to pomôže pri stavbe, ale ked sme robili betónový plot z panelov, tak tie paneli sme dvíhali presne týmto ´´navijákom´´ uchytený na trojnožke super pomoc
Odpovedať
podla mna takato vec sa ti zide aj pri inych veciah a taktiez aj pri stavbe domu. nie je to tak vela penazi, takze byt tebou to kupim. aspon nieco ti to isto ulahci
Odpovedať
Profilova fotka
My sme robili kvantum vecí, kde by sme ho využili, ale nekupoval som to. Vyriešili sme veci aj bez neho, ale švagor mi spomínal, že si ho pôjde kúpiť, keď ho videl v letáku, načo konkrétne to ale chce to neviem, ale hovoril, že aj cena zaň je fajn. To si musíš sám zvážiť čo budeš robiť kde by sa ti to hodilo či vôbec
Odpovedať
tak ako chlapi napisali, ty sa musis vediet, ci to vyuzijes a ci sa ti to oplaca za tie peniaze kupovat!
Odpovedať
Zbytocnot
Odpovedať
Vyhodene eura
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mňa tiež zbytočne vyhodené eurá
Odpovedať
to je najslabsia verzia co sa robi, minule som videl dochodcov ako si takto spravili kladku na balkone a dedo "vynasal" nakup na bytovke vez vytahu :-) Ja mam verziu 400/800kg a slabsi by som nekupoval.
Odpovedať
@rkorba 400/800kg? To uz musi byt ina masina....mozes sfotit? Plus, co ta to stalo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@peter2728 130E cez bazos
Odpovedať
@rkorba domaca vyroba, ci fabricky? Lebo to zatazenie je nejake velke na taku cenu....mame 2vytahy na firme, zhruba na vysku 30m, zatazenie cca 300-350kg max, a jeden kus stal 1000€. Ale je pravda, ze denno-denne funguju 8-10hodin a bez najmensieho zavahania...dvihaju priemerne 100-200kg
Odpovedať
@peter2728 vyber si i ked su to len papierove parametre ale radsej papierovych 400kg ako 125kg :-D https://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=...
Odpovedať
Aha....to som uz videl....fakt to bude asi velmi prestrelena papierova hodnota....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?