Menu Forum

Keramický strop na svetlosť 7240 mm

29. jan 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
dorwin
2
Registroval sa 3. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 221 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Detva.
  • Staviam dom
    okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
dorwin
2
Registroval sa 3. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 221 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Detva.
  • Staviam dom
    okres Detva
 ahojte. viete mi poradiť, aký keramický strop (nosníky +vložky) je použiteľný na bungalov na vnútornú svetlosť miestnosti 7240mm? Rozmer domu je 8x12m. Na pôjde bude len sklad.Bojím sa aby sa neprehol a neroztrhlo priečky.
Ďakujem
29. jan 2014 o 13:13  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jankevely
Registroval sa 28. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 256 príspevkov. Má 1 priateľa. Kalná nad Hronom, okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
jankevely
Registroval sa 28. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 256 príspevkov. Má 1 priateľa. Kalná nad Hronom, okres Levice.
 do toho rozmeru ma strop aj porotherm aj ytong aj porfix... je to vsetko osetrene tak aby priehyb stropu vyhovoval platnym normam emoticon styk priecky so stropom sa by sa mali zhotovovat tak aby medzi nimi bola nejaka pruzna cast(najcastejsie pur pena) a nasledne presietkovat.. ale mikrotrhliny budes mat stale nezavisle od pouziteho stropu...
29. jan 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to