Je toto riešenie stropu v poriadku?

Zdravim.len otazka pre skusen. či je tento sposob na fotke o.k.:-) 1.Uloženie strop.tramov na ŽB venci ? 2.A nasledne medzi strop.tramamy su tehly ? 3 A AŽ hore na tehlach ukotvena zavit.tyčou pomurnica?
Odpovedať
@radok tu pomurnicu by som asi radšej kotvil nie cez tehlu, ale cez tie stropne trámy, keďže tehla zrejme nebude plná ale dutá a pomurnica myslím, že je namáhana v priereze torzne a v tomto prípade do ľava, myslím to tak že krokvy budú na ňu pôsobiť tak, že ju budú chcieť vykrútiť do ľava.
Odpovedať
@michal472 dik a čo tak radšej posadít pomurnicu priamo na 20 cm vysoke trámy? /a tie podmurovanie tehly medzi tramamy samozrejme zrezat na výšku 20 cm/
Odpovedať
@radok no áno tak tak, ja neviem prečo, ale som si myslel, že tie trámy su 25 cm vysoke ako tehla :)
Odpovedať
Ked tramy 20cm privysoké a pomurnica na nich, len či to nebude v realite vyzerat z vonku,, privysoké" ??.Mýslim vzdialenosť medzi podbitím strechy a oknami/vrchnou časťou špalety okien./.Je krajšie keď ta vzdialenosť je tak na vysku cca jednej tehly /cca 25-30 cm/ Nerád by som aby ta vzdialenosť vypadala z vonka ako na napr. na ilustr. fotke ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@radok Čo je na tej foto zle?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?