Čo používate na spoje sadrokartónu, vlaknita páska pri maľovani sa odlupuje

Používal som sklovláknitu pásku. Uvažujem, či by nebola lepšia klasická sieťkovitá páska.
Odpovedať
Bola malo lebo vobec podmaznuta sadr.tmelom. Takze ju nema co drzat, pri malovani navlhla a da sa odtrhnut. Lahko najdes taketo miesta, staci ist v spare styku dosak a poklepavat, budes pocut kde je to ok a kde oddute... V principe chyba nieco co by ju drzalo na doske... Sklotextilna paska je ok.
Odpovedať
@paulus33 bola dobre podreta...
Odpovedať
Toto som este nevidel, ak sa to porisdne robi nema sa to preco odtrhavat, aka sadra bola pouzita?
Odpovedať
@radoslavc Tak to urcite, keď to teraz takto vyzera...
Odpovedať
Profilova fotka
@radoslavc sklovlaknita je v poriadku,ja som ju dal v sade..tmel na prve tmelenie so pouzil rigips super..je ovela tvrdsi ako finish a rychlo tvrdne,preto ho treba miesat postupne..dalsie 2 tmelenia som robil megamix..je super brusitelny..sietkova je o nieco hrubsia a moze sa skor prubrusit
Odpovedať
To uz malujes? Sak to neni poriadne presadrovane...
Odpovedať
@dart9 podtieral som to finishom...
Odpovedať
Profilova fotka
@radoslavc finish nie je na zakladne tmelenie najvhodnejsi
Odpovedať
@radoslavc finish je v pohode robil som to doma s finishom a nemám problém... môže byť čo ma napadá, že si to pred brúsením nemal pod páskou dobre vyschnuté ono finishu trvá trochu pomalšie kým preschne než tie základné tmeliace sadry 🙂 a zvlášť ak je vzduch vlhkejší tak finish si s vyschnutím dáva načas 🙂 Ono aj keby si to prebrúsil na pásku skôr by si ju mal trhať než takto odlúpnuť 🙂 ja som dával na spoje s vybraním sklotextilku samolepiacu a na priečne spoje túto vláknitú 🙂
Odpovedať
@radoslavc si si robil sám?
Odpovedať
tvrdá svojpomoc? no, hlúpy dvakrát kúpi? v prvom rade si šetril na odborníkovi a v druhom rade si šetril na tmelení... páska s tým nič nemá. a teš sa, ako sa to bude správať o pár mesiacov, rokov (praskliny).
Odpovedať
@worker_falcon nesetril som, s majstrami mam dlhodobo problem. Bud neschopni alkoholici alebo cakacia doba rok. Islo o spajzu, takze mi to bolo defakto jedno. Co sa tyka praskania, tak to praska aj ked to robia "najvacsi odbornici". Tmelu som nedaval tolko, lebo som si myslel, ze na tej paske toho nema byt vela aby este lahsie neodpadavala. Budem vediet, kupil som vsak uz radsej sietku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?