Aký strop na otvorenú garáž?

Profilova fotka
ahojte vsetci stavbary....potrebujem poradit. aky strop by ste dali nad garaz o rozmeroch 3,5 x 6,5 m ktora je hned vedla domu a ma len try stlpy a nad garazou je spalna?
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt nikto mi neporadi???? ci je lepsi zelezobeton ktory je pre mna casovo zdlhavy alebo drevene preklady co by som tam dala dost rychlo....bude mi stacit pri strate tepla aj dreveny?
Odpovedať
ahoj ja tiez budem mat nad domom zelezobetonovy strop ale nad garazou planujem dreveny do venca som si uz zabetonoval zavitove tyce od spodu jednu vrstvu obs medzi hranoli tepelnu izoláciu a opat obs. to samozrejme postupne najprv hranoli. robim to hlavne preto aby my pri otvorenej garazi nepodfukovalo.
Odpovedať
oliv.008 ... radsej chod za nejakym statikom, co ti to vie posudit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
chodecq: a ako si robil veniec? ja by som chcela vypodlozit stojkami a doskami miesta kde neni mur a polozit na dosky ytongove U profili, vyplnit armokosmi, vatov a zaliat....a potom dat hranoly 25x10 a osb a vyplne tepelne a tak....
Odpovedať
garaz mam 250stenu a na odporucanie som urobil len klasicky salung, z vonku 2cm polystyren, pôvodne som mal u-profili (ktore som bol rozhodnuty nahladit 5cm ytong z kazdej strany) povedali my ze 23cm zelezobetonu je lepsie a atabilnejsie ako pôvodnych 15cm, lebo po tom mure my ide pomurnica. Fotoblogu mam le pôdorys neviem ani za svet pridat dalsie foto???
Odpovedať
@chodecq ved si otvor svoj fotoblok dolu mas pridaj foto, ako je mozne ze Ti to nejde ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?