Zaloha 50% na rekonstrukciu strechy

Zobraz úvodný príspevok
Dobry vecer, Uz viackrat ste mi dobre poradili,tak sa znova spytam.Mame naplanovanu rekonstrukciu strechy,kompletna vymena v hodnote 40000eur.v cene je demontaz starej strechy,a komplet dodavka a montaz noveho krovu,krytiny a okapov +vymurovanie venca. Mame s jednou firmou,ktora to bude robit komplet,uz podpisanu zmluvu.Teraz by sme mali platit zalohu,pytaju si 50% na nakup materialu.Je to ok?strecha je velka,cez 200 m2.Len krytina,ktoru sme si vybrali,ked som si ju dala nezavisle nacenit,vysla na cca 7500 eur.Mne pride ta zaloha asi ok,ako to vidite vy?
Odpovedať
1
2
@luciaka1982 chapem, ze chcete aby sa cim skorej zacalo robit.. tiez ma takto jeden "zlomil". Nasluboval hory-doly, skvele terminy .. a ked som zaplatil 50÷ zalohu tak komunikacia sla na nulu, jeho motivacia dokoncit zakazku je minimalna. Nastastie sa jedna len o "drobnost" za 5k eur. Pri stavbe domu som platil az po vykonanej praci na etapy. Nikto nechcel dopredu zalohu na beton alebo zelezo. Kebyze nezaplatim tak co?, dojdu si zobrat zelezo co je zaliate tyzden v betone?
Odpovedať
@kaktusik007 200m2 ?.... že vraj veliká strecha ??????
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?