Vzhľad strechy

Dobry deň, prosim o nazor, skúsenosť ohľadne vzhľadu strechy. Dom je na hranici pozemku takže presah strechy pri 22 stupňovej sedlovej streche, už aj s odkvapom, by bol z jednej strany 30cm a z druhej 90cm, nebude to moc divne? Ďakujem
Odpovedať
@lucija010 vyskúšaj si to nakresliť, alebo spraviť nejakú jednoduchú vizualizáciu a uvidíš, ako sa ti to bude pozdávať. V prvom rade, budeš v tom dome bývať ty a nie nikto z nás 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Myslím že by to mohlo vypadať fajn. A presah môžeš využiť na prípadnú mini terasku.
Odpovedať
akoze predstavivost mam velku, ale toto si tazko v hlave zobrazim 🙂 jednoznacne by som skusila nejaky nakres najprv a uvidis ako sa ti to bude pozdavat, to je takto tazko🙂 ale kazdopadne divne to vyzerat nebude.
Odpovedať
Profilova fotka
preco by to malo byt divne? vsak nikde nie je napisane, ake mas mat presahy, aby to bolo idealne. ked to inak nejde, tak tak nespravis nic. to uz je potom len o tom, ako ten priestor tam vyuzijes. ale ako ci to bude divne, o to by som sa nestrachoval.
Odpovedať
Teraz sa stavaju casto domy bez presahov. Vyzera to velmi dobre. Presahy boli dolezite, ked sa davali brizolitove omietky, lebo boli nasiakave.
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslim, si, ze by to malo vyzerat divne. ked si to nakraslis v mierke, tak by som bol povedal, ze to vobec nevyzera zle
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?