Terran alebo Bramac (100 a 1)

Ahojte altualne;) Viem ze to preberalo vela ludi. Terran danubia evo alebo Bramac klasik?? Ktore by ste vybrali (Podotykam ze Terran je vsade o ccas 600€ lacnejsi)
Odpovedať
Máme Terran. Ale neviem, či je lepší oproti Bramacu.
Odpovedať
@ajkava podla coho ste vybrali? Ja si myslim ze su obe uplne rovnake len ze terran byva lacnejsi ;)
Odpovedať
@cvoky8 my sme mali stavbu na kľúč a v podstate to vyberala firma. Ale oni berú kvalitnejšie veci. Ich konateľ mi to vysvetlil tak, že nie je v ich záujme vyberať lacné a veľa reklamované. Pretože oni stavajú veľa a nemajú sa čas zdržiavať reklamáciami nepodarkov.
Odpovedať
Profilova fotka
Skor by som vybral Bramac je to kvalitnejsie a na takychto veciach ako je krytina by som veru nesetril
Odpovedať
Profilova fotka
my sme sa rozhodli pre Terran Danubia EVO :-)
Odpovedať
@cvoky8 To máš prašť jak uhoď. Aj jedny aj druhé sú betónové, takže vyberáš medzi rovnakými. Ja som vyberal medzi Bramac Adria, Terran Coppo Antico a Tondach MEditerran Antik. Nakoniec som vybral Terran Coppo Antico. Bol som pozrieť niektoré realizácie, ako to vyzerá na streche a ten terran sa mi páčil najviac. Nech vyberieš hociktorú, každá bude dobrá. Hlavné, aby sa ti páčila.
Odpovedať
@cvoky8 Bramac. Nebudem písať o "kvalite" a podobne, lebo to by zas chcelo "dôkazy" a podobne... Každopádne Bramac je lepšie vypracovaný, je to detailnejšia škridla, to si môžeš overiť aj pri návšteve stavebnín... Druhá vec je prípadná reklamácia a podmienky záruky..., tu Terran kríva na obe nohy a reklamácia nesie dosť "poľských" znakov :), ak sa to tak dá povedať. Len sa musíš rozhodnúť, či ti ten cenový rozdiel za to stojí...
Odpovedať
@beginner7 mal som v ruke obidve ,,škridle,, a prisli mi uplne rovnake (mozno bramac sa mi zdal trochu viac vaziaci) ale inak mi to prislo uplne rovnake Terran vyrabaju poliaci?
Odpovedať
@cvoky8 madari teran a voči bramaku je o niečo ľahší čiže menej materiálu ale vydrží aj tak
Odpovedať
@beginner7 Neviem, čo má Terran spoločné s Poľskom. Terran sa vyrába v Maďarsku a na Slovensku záleží od modelu Môj Coppo bol vyrobený v HU). Tiež s reklamáciou neviem, aké si mal problémy či skúsenosti, ale ja som mal dobré. V zásielke boli rozbité asi 4 hrebenačky a 6 rohoviek. Odfotil som, poslal som mailom a do pár dní mi poslali náhradu. Bramac je drahšia. Či je aj alikvótne kvalitnejšia - neviem. Ja som zatiaľ s výberom spokojný.
Odpovedať
Ako písali... prast ako uhod. Treba ísť v tomto prípade jednoznačne po cene. Neviem aké si mal problémy s reklamáciou ale vyreklamovanie závisí hlavne od dodávateľa, nie výrobcu. Nie raz sme zopár rozbitých skridli nafotili z rôznych uhlov a vymenili nám koľko sme potrebovali. @cvoky8 pošli mi tvoju cp na Terran do IP, možno by som ti vedel niečo urobiť s cenou
Odpovedať
@topfield cena 4300€ s DPH
Odpovedať
Článok sa načítava...
No to je trošku malo informácií na cenovú ponuku ;-)
Odpovedať
@cvoky8 je to uplne jedno. U mna rozhodla cena, takze terran. O akej zaruke sa tu bavi? Par kusov mam navyse. Pukne cosi vymeni sa. Pri pokladke prasklo, resp. bolo prasknutych niekolko kusov to v pohode vyreklamovali.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 rokoch
Pozdravujem 🙂 Rozhodoval sa tu niekto medzi Terran Zenit evo a Bramac Tegalit star? Čo a prečo ste si nakoniec vybrali? Ď
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?