Skúsenosti - cena pultovej strechy

Dobry den. Chcel by som sa tu informovat ci nema niekto skusenost kolko by ma cca vysla pultova strecha s rozmermy 10mx13m a sklon 10stupnov. Na strechu by som chcel dat plech ruukki. Dakujem
Odpovedať
@rene7272 tie ceny budú lietať od 7-8 tis keď. si ju spravíš sám až po 13-15tis. keď to dáš renomovanej firme. Daj to radšej niekomu naceniť, dostaneš relevantnejšiu odpoveď ako tu na fóre, kde ti budú dávať aj 2 roky staré informácie.
Odpovedať
@slavoslav Dakujem za info. Aj som s tym pocital ze okolo 7-8 tisic ale dam si to nacenit este nejakym aspon 2 alebo 3 majstrom. Renovovanu firmu by som urcite neriesil. Diki za info
Odpovedať
@rene7272 presne ako pise @slavoslav vsetko zalezi na cene za material a na cene za robotu, mna napr. stala pultova strecha na bungalove 18x12 m v roku 2017 xxxx eur, cela strecha bola riesena co najednoduchsie - material: 60ks hranol 50x250x8000 mm cena 900-, drevo na plny zaklop 25x120x4000 mm cena 648,- katranpapier 270 m2 189,- a na to canadsky sindel 270 m2 945,- oplechovanie bocne aj na ryny 740,- cize mat. spolu 3.422,- eur, praca 4 chlapi za 4 dni na kompletku hotovo po 30,- na den cize spolu za robotu 480,- eur suma sumarum strecha na komplet o rozmere 270 m2 pretoze treba ratat aj presahy a nie rozmer stavby ma stala 3.902,- euro penazi, ale pamatuj, ze to bolo pred 3 rokmi a kubik dreva ma stal 150,- eur a v stavebninach mam skoro 40% zlavy dnes by to aj mna stalo urcite cca 5-6 tisic, a poznamka na zaver, never tomu, ze can. sindel je az tak zla vec podla mojho nazoru urcite lepsia ako plech ! aspon nepocut dunenie dazda ! a pri vychrici ti neurve cely kus strechy, ale iba zopar nahraditelnych stvorakov, ale to je iba moja profesionalna deformacia s canady kde som dlhe roky zil,
Odpovedať
@kavar Dakujem za info. Pravda je ze kubik dreva sa uz pohybuje na cene 240 eur tak sa to urite riadne navysi.
Odpovedať
@rene7272 ale na druhej strane robota sa snad az o tolko nenavysuje a ked udrzis v ruke motorvku, tak to snad das aj s nejakym pomocnikom hoc za tyzden ! ci nie ? a netreba ti vymyslat taku hlupost onaku hlupost, taka krytina onaka krytina /myslim tym predrazene palene betony a skridle/proste pultovka je to najjednoduchsie, najlacnejsie a najrychlejsie riesenie/ presne tak budes zit v dome s pultovou strechou za 5 litrov ako ten co s predrazenou valbovou, neviem s akou super hyper skridlou to mi ver !!!
Odpovedať
My mame 2 pultove , zastavana plocha 11,6 x 14,6, tondach, plne debnenie, sklon 12 stupnov, cena 13000 (rok realizacie 2015) firma
Odpovedať
Dam som robil 2 pultovky na svojom dome(pozri si album). Robil som to oktober-november 2019. Cena za pultovku s HPS plechom nakomplet s rezivom,latovanim,krytinou, doplnkami ale uplne sam svojpomocne -6500e. Ale rezivo som mal za 180e/m3.
Odpovedať
Sam som robil...tam malo byt....a zabudol som dodat rozmery, 1.pult 20x7,5m, druhy pult 8,5x 12m.
Odpovedať
Dobry den. Ake mate prosim skusenosti zo zatepletim. Mam rovnu strechu , teda panelovu a na to neviem ci je lepsie ISOVER na zatepletenie alebo striekana izolacia penova. Dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?