Skridla tondach brnenka - vlhnutie

Ahojte, dnes som si nahodou vsimol, ze skridla je bodovo vlhka zospodu. vid foto robia to vsetky skridle na ktore zhora zaprsi, cast mam z prerabky domu, cast som kupil po rokoch, cast ktoru som dokupoval je od roznych ludi cca 3 a dokonca jedna mensia cast su snehove takze to nieje rovnaka paleta, dokonca ani farebne niesu rovnake vsetky to robia na rovnakom mieste na dome a pristavbe mam foliu, na pristresok ktory nadvazuje som uz nedaval, lebo som nemal ... moze sa stat, ze z toho bude kvapkat voda ? aj ked to je pristresok, nechcem aby mi tak kvapkala voda ano, tam kde mam zuzene latovanie, to problem nieje, lebo to je nad dalsou skridlou, ale mam 3 rady kde som musel ist ma max ... prikladam ale foto zo skridle, na ktoru zaprsalo a mal som ju opretu este dole 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan pravdepodobne nemáte parozábranu perfektnú, neriešte to, lebo to má málokto. Stúpajúca para sa bude zrážať na škridli aj v lete, odparí sa, objekt časom vyschne.
Odpovedať
@jan45 nooo to nemam, ziadna tam nieje, je to pristavba,na naradie, tam mam foliu len poistnu ale na pristresku som uz nedaval 🙂 tak ma to prekvapilo trocha, ze vsetky a na rovnakom mieste ...
Odpovedať
Profilova fotka
@shadowmilan to je dané rovnakou hrúbkou materiálu, tam je najchladnejší.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?