Remeselník bez kalifikácie

Neodbornosť, neserióznosť, klamlivosť živnostníka Ľuboša Matejkoviča, ktorý vykonáva stavebné remeselné práce ako pokrývač, klampiar a iné bez kvalifikácie na ktoré nemá živnosť. Prácu vykonáva neodborne, fušersky a bez odbornej praxe.
Odpovedať
Profilova fotka
S kladivom a flexou sa rozhodne nesere.
Odpovedať
@selly12 Jedno lepšie ako druhé..Ruky odťať 😉 Fušerina je slabé slovo 😠 Už je to asi nár.športom, kvalita je niekde úplne posledná v "príbehu"..
Odpovedať
Neriešte že nemá kvalifikáciu .poznám majstrov ktorí nemajú kvalifikáciu a sú odborníci.skor riešte kto vám ho odporučil také tupelo
Odpovedať
@selly12 Ale bol lacny.
Odpovedať
remeslo ma zinkove dno
Odpovedať
... a preto si to urobím sám. Ušetrím za remeselníka a hlavne správne aby to bolo estetické a funkčné.
Odpovedať
... a to je dovod, preco robim na stavbe vsetko sam. Okrem strechy a anhydridoveho poteru. Uz ma to aj stve, lebo mi stavba trva dlho (po veceroch a cez vikendy) a mam aj chut dat uz nieco urobit "sikovnym remeselnikom". Potom si precitam podobny prispevok ako tato tema a chut ma prejde 🙂
Odpovedať
@selly12 takychto akoze remeselnikov najdete cez portal DaiBau!!!
Odpovedať
To bol ten za "rozumnú cenu"?
Odpovedať
Ze sa pan nehabni za svoju robotu. Ved hadam je jasne, ze z takejto roboty asi raz niekto nebude nadseny a takto to zverejni. Ach.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaros55 nemajte strach, on to nepozerá.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?