Problémy s krytinou Bramac

Zobraz úvodný príspevok
Mam na streche BRAMAC štvrty rok a každy rok ju reklamujem. Krytina po každej zime praská. Podľa vyjadrenia firmy BRAMAC zaruka sa nevsťahuje na nežiaduce poveternostne vplyvy. Takže ich 30 ročna zaruka je obyčajny podvod. Nikomu neodporučam Ak chcete mať problemy dajte si na strechu BRAMAC
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@milos123456 Dobrý deň, ďakujem Vám za informácie. Určite odporúčam podať oficiálnu reklamáciu, ktorá bude prešetrená a v prípade zlyhania výrobku bude na náklady výrobcu strešná krytina vymenená. Podať reklamáciu môžete písomne, mailom na vladimir.cani@bmigroup.com, alebo u svojho predajcu. V prípade otázok ma môžte kontaktovať touto cestou alebo súkromnou správou. Prajem príjemný deň.
Odpovedať
Ďakujem za Vašu reakciu, som rád že sa niekto ozval, napísal som Vám email a aby som nevyzeral ako pesimista, o všetkom čo sa zmení v mojom prípade budem informovať na tomto fóre.
Odpovedať
Chcem sa pochvalit sko vyzera BRAMAC cca po 10 rokoch. Ozval sa mi tu p. Čáni z bramacu a chce to riešiť. Ešte neviem ako, dám vedieť. Pozdravujem všetkých... 😁
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@milos123456 aka ste pochodil s reklamáciou? My máme Bramac 10 rokov a tiež je už viac šedý než čierny a pokrytý machom. Vyblednutie farby by som ešte ako tak prijala ale mach nie, vyzerá to hrozne. Nemá niekto skúsenosť, čo s tým? Ďakujem
Odpovedať
@milos123456 Aj mňa by zaujímalo ako ste pochodili? Mám Bramac na streche 2 rok zatiaľ je to OK ale ak to ma o 10 rokov vyzerať tak ako na tej Vašej fotke tak to bude nešťastie. Ak by som videl túto fotku pred tým tak do Bramacu nepôjdem mám viac než 400m2 krytiny (dom, dvojgaráž, hospodárska). Je mi tiež zvláštne že firma ako Bramac od septembra nereagovala tu na tejto diskusii a nesnaží sa očistiť resp. napraviť reputáciu. Myslím že je tu dosť stavebníkov ktorý si na základe toho túto krytinu nezvolia.
Odpovedať
Smutne je ked clovek toto cita....a ja si skrabem hlavu ze na 70rocnej streche sa mi zacina mrvit krytina... Drzim vsetkym palce.
Odpovedať
Rad by som obnovil temu, rozhodujeme sa medzi krytinou Bramac Klasik Protector čiernu (neviem ci je to ta, ktoru tu vidim foto po 10r) alebo Tondach Samba 11, engoba čierna matná. Výstavba domu v 670 m.n.m. Okolie Popradu. Do ktorej ist, v taktomto prostredi. (nasiakavost, vlhkost, caste prizemne mrazy a tepola okolo 0°C). Pod to chceme davat striekanu penovu izolaciu 28cm a plne debnenie, tak tuto škridlu. Dakujem za kazdy prispevok. Strechu nam nebude velmi vidno, sme na konci ulice, esteticky dojem nehra velku rolu. (plech nechceme)
Odpovedať
Určite sa vyhni Bramacu, strecha robená v lete 2009 a takto vyzerá dnes, farbu stratila asi po 5.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?