Prechod cez strechu - predpriprava na plochej streche

Dobry den, na dome buram komin (zatekalo, nadstresna cast sa rozpadavala, ...). Ostala mi teda v streche diera (dvojkomina). Dal som tam 3 plastove rury ako predpripravu na plastovy odvod pre kondenzacny kotol (zatial neviem aky) a tiez predpripravu pre klimatizaciu. Prva vrstva bola vyplnena betonom, potom som tam dal polystyren a nakoniec pojde zase beton. Zarovna sa to s betonovou vrstvou celej strechy. Strecha je plechova, na ktorej su asfaltove pasy. Strop je miako. Chcem sa spytat, ako najlepsie zaizolovat tu novu cast, okolo rur. 1. opatrne polozit asfaltovy pas tak, aby som teplom neposkodil rury. Tu je ale problem, ze co s castou medzi rurami, tam urite plamenom nemozem ist. 2. nejaky tekuty asfalt v 2 vrstvach 3. obstavat napr 2 vrstvami tehal a spravit ciapku okolo tych rur ako sa robi bezny murovany komin. Potom na roh (strecha - tehly) natavit asfaltove pasy. Prikladam fotky, ako to vyzeralo este pred tym, ako sa tam daval prvy beton a polystyren. Inak prech, ktory bol okolo povodneho kominu som tam este nechal, je ohnuty. Potrebujem 1-2 rocne docastne riesenie, potom budem strechu zateplovat. Dakujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?