Plech na kanadsky sindel

Ahojte ,ma niekto skusenosti ....Kupil som staru budovu na ktorej je kanadsky sindel,ktory samozrejme rokmi poodpadaval a su na nom chore miesta, kde nam zamaka do koncelarskych priestorov. Firmy ktore prisli ,chcu samozrejme celu strechu olatovat,natiahnut foliu,dat kontralaty a na to dat plech. Je moznost vyhnut sa tejto zdlhavej na financne narocnej praci a dat plech rovno na kanadsky sindel? Vraj tam bude vznikat kondenz ,ale ten snad neprejde cez lepenku,sindel....Uz som z toho na prasky.V ie niekto poradit??? Dakujem. Dusan
Odpovedať
@dusancambal a prečo nie nový šindel kde treba?
Odpovedať
@dusancambal Kondenz, samozrejme, cez lepenku neprejde. Ale ostane neodvetraný pod plechom a ten pomaly, ale isto zožerie odspodu korózia.
Odpovedať
@dusancambal ja by som tam dal asfaltové pásy. Ak dáš zo vzorom bibrovky tak tu bude vyzerať ako šindel. U nás takto opravovali aj plechovú strechu.
Odpovedať
@jumt ahoj,niejake foto nemas?
Odpovedať
Profilova fotka
@dusancambal Ahoj..My sme zrovna tento mesiac prekrývali šindeľ plechom.Samozrejme dávala sa fólia,laty,kontralaty a plech.Druhá možnosť je prekryť to ďalšou vrstvou šindľa alebo asfaltových pásov so vzorom šindľa.Davať plech priamo na starý šindeľ to asi nie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Pozdravujem V blízkej dobe budem musieť inštalovať asfaltový šindeľ na ten pôvodný. Robili ste to niekto? Viete mi poradiť firmu (Prešovský kraj) poprípade sa vyjadriť ku cene za prácu? Ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?