KM beta - lisaj na krytine??

zdravim, chcem sa informovat ci mate nejake info ohlade krytiny km beta skridla briliant. Zacalo sa mi robit na streche lisaj alebo mach - foto Vek strechy 5r a najviac toho je na tej strane ako ma sused orechy Otazka.. poskytuje km beta na take nieco garanciu, ze sa nebude robit a teda aj zaruku? Ak nie mam pravo o nahradu skody od suseda ? Podla toho co mi hovoril iny sused ze to bude iba horsie a horsie (co aj ja pozorujem, nakolko minuly rok tam skoro nic nebolo Vdaka
Odpovedať
zaruka je na všetko ,ale toto je nasledok sania skridle a prachu ja by som tam vylizol a mach surovo strhol a natrel vodnym sklom aby to nevsiakalo -kym vladzeš ja mam skridlu takuto 20rokov a nič a to pri tatrach
Odpovedať
Profilova fotka
@pby neverím že na toto je záruka.....
Odpovedať
teraz v jesen sa vyondi na to len listie davaj dole
Odpovedať
@pby ako tú vašu otázku ohľadom záruky a náhrady od suseda myslíte vážne? Ak áno tak akákoľvek odpoveď je zbytočná. Je to úplne normálny jav, betónová krytina a mohutný strom v jej blízkosti. Ten strom tam bol skôr než tá škridla, vaša chyba výberu škridly nie toho stromu. Na jar mechanicky vyčistiť a toto čistenie pravidelne opakovať, zvyknúť si na mach na škridle.
Odpovedať
A ja mam v travniku huby, hlavne tam kde je vlhko, lebo mi tieni susedov dom. Iny sused hovoril, ze to bude iba horsie a horsie. Mam narok na zaruku od vyrobcu osiva, ci nahradu skody od suseda?
Odpovedať
@palo18 myslim to vazne ! bolo mi povedane ze ma odolonsto aj proti takym vplivim.. ocividne nie.. ja nebudem kontrolovat technicke listy a zaduky od kazdej blbosti co sa montuje v dome aby som vedel ci info ktore dostavam je spravne
Odpovedať
si na omyle ak si myslis .ze pri dome dokonceni budes lezat hore pupkom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@vrajmantak Pobavil....davam palec! 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?