Klampiar z oravy

Dobrý deň, chystáme sa stavať RD neďaleko Nitry na ktorom bude realizovaný jednoduchý krov do jednej strany s použitím falcovanej krytiny KJG. Prosím Vás nemáte kontakt na overených klampiarov z Oravy alebo z iných miest, kto si ešte vie v dnešnej dobe vážiť prácu a nie iba "vyžmýkať" zákazníka? Ďakujem veľmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
@stehos a ty si nechces vazit klampiarovu pracu? Ci skor remeslo ktore je fakt tazke,zlozite, ktore sa ucis roky a ku ktoremu potrebujes naradie za tisice eur?
Odpovedať
@muska414 ja si praveze vazim kazde remeslo a kazdeho cloveka, len hladam kontakty... 🙂 a prosim len k veci... naradie za tisice eur nejdem rozoberat 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@stehos no ze hovoris hned o zmykani a nemas pojem o tom ako je klampiarcina nakladna…
Odpovedať
@muska414 Dobry den, pan chce kontakty na klampiarov. Ste klampiar? Alebo mate kontakt na overenych klampiarov?
Odpovedať
@muska414 ale no ....Tisice eur?Neviem fakt co to je za naradie ?Dnes vsetci kladu profilovu krytinu.Elektricku falcovacku ma maloktory.. @stehos preco vyzmykat.....? Keby mal vysoke ceny nema pracu....zial manualne zrucnych ludi niet,tych co to vedia si treba vazit a zaplatit,a to nie je zmykanie....
Odpovedať
Profilova fotka
@daralbajda ano tisice eur. A bavime sa o klampiarcine nie o atrapach typu klik
Odpovedať
Profilova fotka
@exponent ano som klampiar
Odpovedať
@muska414 Tak mu urobte cenovu ponuku. Nech si cenove ponuky poporovnava.
Odpovedať
Profilova fotka
@exponent neurobim lebo som na opacnej strane republiky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?