Menu Forum

Je lepšia fólia Jutadren 500 alebo Delta trela plus?

10. aug 2013  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
agatulka
Registrovala sa 4. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 12 príspevkov. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
agatulka
Registrovala sa 4. apríla 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 12 príspevkov. Okres Prešov.
 Prosim Vas o radu pri vybere folie pod pultovu strechu sklon 6 stupnov. nevieme sa rozhodnut medzi tymito dvoma foliami, pricom cenovy rozdiel je 300 eur.Jutadach 700e, Delta trela plus 1000e. skladba strechy je nasledovna: krokvy, plne debnenie, folia a falcovany plech Lindab. Dakujem Vam
1. jún 2013 o 14:51  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
engineerr
Registroval sa 29. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 373 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
engineerr
Registroval sa 29. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 373 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Topoľčany.
 Zalezy aky typ Jutadach-u vam nacenili. Je ich 14 druhov a su v nich rozdieli pouzitia a vlastnosti.
1. jún 2013 o 15:19  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
feropo
Strešná krytina
PRO

Stavebný materiál - Okres Prešov
1

“V našom fotoblogu sú fotografie zo stavieb z tohto roka. Ak si chcete prezrieť naše strechy z minulého roka, kliknite na webovú stránku www.stresna-krytina.com, na fotogalériu.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
feropo
Strešná krytina
PRO

Stavebný materiál - Okres Prešov
1

“V našom fotoblogu sú fotografie zo stavieb z tohto roka. Ak si chcete prezrieť naše strechy z minulého roka, kliknite na webovú stránku www.stresna-krytina.com, na fotogalériu.”
(Pred 1 rokom)

o kolko m2 folii sa jedna ?
2. jún 2013 o 22:25  •  www.stresna-krytina.com  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matorado
125
Registroval sa 28. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2763 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 77 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
matorado
125
Registroval sa 28. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 2763 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 77 priateľov. Okres Nitra.
 Skoda, ze si polozila otazku, mila Agatka emoticon
My sme sa drahym foliam typu Delta trela vyhli.. Jasne, ze treba poriadnu separacnu vrstvu medzi plechom a debnenim. Ale nie za cenu 6€/m2.. My sme dali Bauder separacnu vrstvu, odporuca to vyrobca Prefa.
2. jún 2013 o 22:37  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
murko131
Registroval sa 10. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Žarnovica.
fotoportrét
fotoportrét
murko131
Registroval sa 10. augusta 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Žarnovica.
 Dobrý deň, vedeli by ste mi povedať, čo ste zaplatili za tú separačnú vrstvu Bauder a ktorý to bol typ, lebo aj my zháňame niečo pod falcovanú krytinu a nechce sa nám platiť až tak veľké peniaze za Deltu. Ďakujem.
10. aug 2013 o 09:08  •  Páči sa mi to