Je cena za strechu 11700 eur dobrá?

Profilova fotka
Strecha ma 250m2,klasická valbová, škridla Bramac Tectura ,drevo 16,5m3,strešné okná 2x Velux elektrické, odkvapový systém Bramac vo farbe. V cene je zahrnutá na komplet práca a dovoz.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa zda velmi dobra cena
Odpovedať
my sme mali 300m2, krytina Mediteran Danubia, drevo cca 25m3, odkvapy KJG, žiadne strešne okná, cena na komplet, aj s vykládkou krytiny cca 12 200€
Odpovedať
Profilova fotka
paradna ja mam taku za 228m2 bez okien a klasicke 2 acka :( tiez drevo 16m3
Odpovedať
Profilova fotka
@strapo Tak to si ma potešil :) a škridlu máš akú ?
Odpovedať
Profilova fotka
MEDITERAN Danubia CS antracit cca 3000e aj s odkvapom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@ivan8569 mozes mi poslat do ip kontakt a meno firmy odkial si mal krov? a odkial su?
Odpovedať
to je v pohode vedel by som to zrealizovat s Bendersom Palema S candor čierna vysoký lesk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@sorca24 dobry den, mozem vediet, kde ste si davali nacenovat komplet strechu? dakujem
Odpovedať
@monikapt firma Strechyhalben
Odpovedať
Ahojte je cena 4300 € za pracu na streche moc plocha 270m2 a 17m3 dreva komplet bez podbitia. dakujem za radu.
Odpovedať
Profilova fotka
@lofinko Neviem čo je to za krytina a tých 17 M3 dreva čo to je. Zober si približne 8- 10 eur/1M2 krytina /fólia,kontra laty, laty, krytina/ , žľaby 4Eur/1bm, komín 30 EUR, okno 50 EUR, plus ďalšie prekážky.
Odpovedať
Profilova fotka
ivan8659 prosila by som kontakt do IP na firmu, ktora robila rozpocet na strechu... dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?