Firma : Ing. Attila Kálazi Gorkého 36 941 10 Tvrdošovce okres Nové Zámky, skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Dobrý deň. V sekcii "PRO" ako profesionáli má uvedený kontakt aj firma Ing. Attila Kálazi so sídlom Gorkého 36, 941 10 Tvrdošovce, okres Nové Zámky. My máme strechu pekne spravenú, v júli nám ju robili. Majstrov, ktorí nám ju robili, sme odporučili na druhú stavbu v inom meste, kde majú prácu až do 25.septembra. Susedia na vedľajšej ulici sa tiež rozhodli pre rekonštrukciu strechy, ale len časti, okapov a zakúpili si okapový systém. Odporučila som im túto stránku. Dovolali sa do firmy Ing. Attila Kálazi: Povedal im (pravdepodobne to bol pán Kálazi osobne), že ak nekúpili odkvapy u neho, tak na montáž nemá pre nich čas, že on má potom až do konca roka robotu. Ak by odkvapy kupovali u neho, tak že by si na nich čas našiel. Môj názor: Firiem je dosť, ale treba dať prácu takým, ktoré sú aj slušné a vedia si zákazníka vážiť. :-) A ak niekto trestá zákazníka za to, že má svoj materiál a nemôže potom na neho nahodiť maržu, tak taká firma nie je u mňa firma. A môže mať seba lepšiu webovú stránku. Uvítam, ak sa prispejú aj ďalšie skúsenosti s tiež tu prítomnými "profesionálmi", lebo je to prospešné pre všetkých. :-) Mozoiová
Profilova fotka
@tinika11 Pani ja by som len chcel vedieť, že pre koho pracujete a koľko Vám dáva zato, ak zvyšujete sledovanosť stránky???
@tinika11 Už prestante to tu dookola riešť. Veď Ste tu písali: " Táto téma je pre mňa uzatvorená ". Sama neviete čo chcete.
@tinika11 To som rád že ste ma odhalila p. HOLMSOVÁ.... :-D :-D :-D Ináč som vyučený kuchár :-D :-D :-D ...Takže ste presne vedľa..... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Budte rada že nenatrafíte pri eventuálnej návšteve lekára chirurga na kováča??? Ako by to dopadlo??? Čo vy na to???
@tinika11 Prosim ta skoci uz, robis zo seba kravua robis si tu hanbu, admin daj mi ban a zamkni tuto temu lebo tu ma niekto IQ pod 50 a potrebu vrtat.
@tinika11 Nebudem sa už opakovať,ale prosím prečítajte si môj príspevok pozorne, ak chcete na neho správne reagovať. :-N :-N
Profilova fotka
Diskusiu pre viacero dôvodov uzamykám. Jedným dôvodom je, že sa diskusia zvrhla k útočeniu a urážaniu, druhým dôvodom je, že pani @tinika11 nie je priamo zapojená do obchodovania s Profesionálom @suffo, ale ide o informácie z tretej strany, ktoré môžu byť mierne zdeformované a nepresné. Našim cieľom je, aby si používatelia medzi sebou vymieňali svoje skúsenosti a rady, avšak zároveň chceme udržiavať príjemnú atmosféru, v ktorej sa všetci budú cítiť príjemne. Verím, že to tak i naďalej bude :) Prajem krásny deň, Jana, 4nets team

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?