Dve pultové strechy sklon

Dobrý den , plánujem postavit drevodom s takouto plechovou strechou Aký sklon by ste odporučili ? Alebo aký máte vy ? Bol by tam otvorený strop, A aku najnižšiu výšku by ste odporučali od 2,4 planujem môže byt ?
Odpovedať
Vyska odkial pokial? Bavis sa vyske od nuly po veniec alebo po stablon alrbo strop? Ja mam na jednom pulte 7 a na druhom 5st. Nizsim sklonom uz isto nie.
Odpovedať
Profilova fotka
je to len výstrelok, viac práce, viac údržby, doporučuje sa výška 2,70 5) Svetlá výška obytnej miestnosti je daná slovenskou technickou normou. Svetlú výšku obytnej miestnosti moţno zníţiť na najmenej 2 400 mm a miestností v podkroví na 2 300 mm za podmienky, ţe ostatné významné stavebno-technické parametre na mikroklímu bytovej budovy sa v kaţdom konkrétnom prípade ustanovia tak, aby sa dodrţali základné poţiadavky na tvorbu zdravého obytného prostredia.
Odpovedať
@roxo99 Dakujem pozeral som fotky, lubi sa mi váš dom. a výšku myslím už od hotovej podlahy po strop. v najnižšom bode by bola 2,4 a v najvyšom podla sklonu. Kedže bude otvorený strop @Jan45 dakujem tiež za info že najnižšia môže byt 2,4m
Odpovedať
@slajf ja mam vysku stropu 2,65m. Iba v obyvwcke kedze tam mam sikmy strop,teda kopiroval som sklon strechy, tam mam najnizsi bod 2,42 a najvyssi 2,75.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?