Azbestova strecha

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať či má niekto skúsenosti s odborným zhodenim azbestovej strechy. Jedná sa o valbovu strechu s rozmerom približne 10x10m, výška 4m. Podľa kalkulačky kí to vyšlo okolo 1500 eur zhodenie aj likvidácia ale strašia ma že to môže vyjsť aj na 20tisic ☹️ neviete ako to chodí? Odhad si nemôžeme dať spraviť, dom ešte nie je náš
Odpovedať
@blems prečo by ste nemohli urobiť odhad, vlastníctvo domu nemá vplyv na cenu, to je jedno komu to zdemontuju a odvezú..
Odpovedať
@blems ja som to riesil na dome starom...takze veci sa maju tak ze urcite Vam neradim urobit to sama... Najlepsie je zavolat firmu kedze treba Vam potom dolozit do kde ste to uskladnilu , na aku skladku, povolenie od ŽP atd...ja som to riesil firmou Ronar cena bola 8€/m....jednoducha matika mate 200m2 strechu tak zaplatite 1600€. ..to je uz vsetko v tom...rozobratie, uskladnenie, vybavenie papierov vsetko
Odpovedať
@gedy ďakujem, tak sme to prepočítali aj my len som sa vydesila toho že nás známi strašili príliš vysokou sumou. Samozrjeme že to dáme spraviť firme, s takými vecami sa neradno zahrávať.
Odpovedať
Profilova fotka
@blems aj ja som platila okolo 1500e ,ziadne starosti, vymenila som to za ekologicku verziu eternitu, mam to aj v albume, vikier a podkrovie.
Odpovedať
...zlaté ceny na SK.V De sme našlli pod parketámi v hoteli azbestovú pokládku cca 22m2,likvidácia 12 000€,som akoro odpadol ked som počul tú sumu
Odpovedať
Profilova fotka
@blems jednoznacne si treba zavolat firmu, lebo budes potrebovat original od nich papier, ze ti to odviezli a dali dole. Ale kolko to vychadza, tak to netusim. Musite oslovit asi viac firiem, myslim, ze kazdy by vam mal spravit cenovu ponuku.
Odpovedať
@radusko01 desivé 😮 to je iná podpasovka
Odpovedať
Dom sme nakoniec nekúpili 🙂 takže bez starostí...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?