Prosim o pomoc

Dobry deň chcem sa vas spytat vedel by niekto poradiť ako postupovať na stavebnom urade mi povedali vybavte si s pozemkove fondu vyjadrenie prechodu a prejazdu a už keď mi prislo tak mi ta pani natom stavebnom urade povedala ze to nestači už som stoho zufaly kvoli stavebneme povolenie nevybavim si uver na pokročovanie v stavbe domu
Odpovedať
@palinko93 a tá pani na stavebnom úrade ti nepovedala, čo ešte treba priniesť, keď to vyjadrenie nestačí?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Toto mi prislo s pozemkove fondu
Odpovedať
@
Odpovedať
@palinko93 Z toho, čo si priložil vidíme trt makový. A skús písať zrozumiteľnejšie.
Odpovedať
Možno by to Bolo lepšie nakresliť 😭
Odpovedať
Profilova fotka
No neviem ako u vas ale u nas mi panicka povedala laicky co treba a este mi to aj uradnicky napisala a s tym som vsetko obehal a bolo vybavene. No my sme mali super vztah aj napriek tomu ze kazdy na nu nadaval ze je arogantna a moc byrokraricka. S jej radami som stavebko a ine veci vybavil do 3 hodin.
Odpovedať
@palinko93 pozeram že ste z PB. Kde idete stavať?
Odpovedať
@stefanby v Pružine idem stavať
Odpovedať
@wolodymyr kde ste stavali dom?
Odpovedať
SPF vydáva súhlasné stanovisko, ale s ťarchami na parcelách má vážny problém. Trebalo sa skôr zobudiť a pozemok od SPF mať už odkúpený. Problém je ten, že na stavebnom úrade chcú zapísanú ťarchu na LV a tú SPF nepovolí.
Odpovedať
@palinko93 tak to máte spolocny stavebny urad, ktora pani neviem. Ale komunikovat sa s nimi dalo, horsie bolo rozhranie SU /obec... drzim palce. Caka Vas dlhy beh
Odpovedať
Článok sa načítava...
@roman_x podla posledneho nariadenia GR by mali preferovat najmy pred scudzovanim nehnutelnosti - takze riesenim je najomna zmluva.
Odpovedať
@roman_x pozemok na ktorom stavam je môj ale po ceste čo chodim je pozemkoveho fondu
Odpovedať
Ako píše roman_x ťarchu SPF nezapíše. Vieš ich požiadať o odkup, to je väčšia šanca, že prejde.
Odpovedať
Može byť takato žiadost na zriadenie vecneho bremena? Keď chcem ist krajom pozemku s inžinierskymi sietami
Odpovedať
Profilova fotka
@palinko93 DS
Odpovedať
@wolodymyr čo DS??
Odpovedať
Profilova fotka
@palinko93 ty si sa pytal😏
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?