Projektova dokumentacia na stavebne povolenie

Ahoj priatelia stavbari. Mam problem s ktorym by som sa tu s Vami rad poradil. Dali sme si vyrobit projekt RD u architekta. Projekt v papierovej forme mame doma. Chceli sme zacat vybavovat stavebne povolenie,ale vo vecsine pripadov pytaju do prilohy "projektovu dokumentaciu stavby". Samo,ze som ju ziadal od architekta,ale som sa dozvedel ze je vaznejsie chory,tak netusim kedy mi ju posle v elektronickej forme. Napadla ma myslienka,nascanovat papierovu dokumentaciu do elektronickej formy, len ani netusim ako ma tato dokumentacia vyzerat, co ma obsahovat. Vedel by mi prosim niekto poradit,pripadne bol by mi ochotny niekto poslat dokumentaciu na mail,aby som vedel co vsetko mam scanovat? Dakujem vsetkym ochotnym prispiet k teme.
Odpovedať
Ahoj, ja som všade posielal "prvú časť" dokumentácie, kde je napr. pôdorys, základy, situácie, rezy atď. - dokopy cca 20 strán.
Odpovedať
Mozem poprosit blizsie? Ja mam v projekte A. Sprievodna sprava B.Suhrnna technicka sprava -Poziarno-bezpecnostne riesenie -staticky posudok stavby C.1 Situacia sirsich vztahov C.2 Celkova situacia stavby Pripadne nebol by si mi prosim ochotny poslat tu cast dokumentacie ako si rozosielal na mail? Ja by som si oscanoval tu moju podla Tvojho vzoru.
Odpovedať
Profilova fotka
@hondambx píšete, že PD máte doma, to je 6 sád, tri posielate na SÚ. Na vyjadrenie vždy len časť, ktorá sa ich týka, väčšinou to vrátia. Ak je aj projketant chorý, tlačte aby poslal pdf formát, to je práca na pár minút, ak uhynie, tiež to niekto môže urobiť .
Odpovedať
@hondambx však vám polovica príloh chýba... Minimálne statika, elektrinstalacia a ochrana pred bleskom, vykurovanie, zdravotechnika. Teda všetky profesie vám chýbajú!!!
Odpovedať
Pardon je tu aj cast D ako pisete: stavebno-architektonicka zdravotechnika elektro vykurovanie Tieto vyjadrenia chcem posielat elektronicky, a myslim si, ze keby som oscanoval dokumenty ,tak to ma skor ako ked budem nanho cakat. Mozno mi to posle zajtra,mozno o tyzden-o mesiac... Rad by som s tym pohol hned, len neviem co vsetko mam scanovat so tej projektovej dokumentacie stavby
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?