Odbor starostlivosti o zivotne prostredie - terminy

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, viete mi niekto poradit a dolozit aj zakonom kolko casu ma Odbor starostlivosti o zivotne prostredie na vyjadrenie k projektu? Pretoze nam tvrdia, ze oni maju neobmedzeny cas. Teraz prislo zamietnutie po 5 mesiacoch cakania. Vraj mame dolozit do projektu ake stromy su na stavebnom pozemku a vsetkym pomerat obvod. Tam kde sa bude stavat stromy nie su. Pozemok ma ale 1400 m2 a je to sad. To mame chodit od stromceka ku stromceku a merat vsetkych 50 stromov, aj tie, ktore budu 50 metrov od stavby?? To mame znova cakat pol roka kym sa vyjadria, ci im zasa nechyba nieco ine? Na nervy sme z toho 😞 ja uz rozmyslam, ci to nedat do medii, pretoze toto je neskutocna buzeracia.
Odpovedať
1
2
@mgx skoda, ze som to nezistovala predtym. Naozaj som myslela, ze to pojde po dobrom, volala som jej, prosila, zistovala ako jej to ide, polutovala ju ako ma vela prace. A ona sa stale citila na koni ako na nu nemozem. Tak ja neviem, ci jej mam znenie toho zakona poslat teraz, alebo radsej pockat kym vsetko prebehne a poslat jej to az potom uz len pre info, aby sa tym uz neohanala a aby si bola vedoma toho, ze ak niekoho tie terminy nastvu, moze to posunut na preskumanie prokuratorovi.
Odpovedať
@mgx v kazdom pripade dakujem
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?