Hranica

Zdravim nevie mi niekto poradiť mám povolenie od stavebného úradu stavat1m od hranice pozemku už je všetko schválené a bude daaky problém ak postavím dom 2 m od hranice nebude problém pri kolaudácii
Odpovedať
@acer563 takáto zmena si vyžaduje od stavebného úradu povolenie zmeny stavby pred jej dokončením, nakoľko sa mení jej umiestnenie.. Podľa mňa k žiadosti o zmenu stavby pred jej dokončením postačuje pripojiť novú situáciu stavby s vyznačením odstupov od spoločných hraníc so susednými pozemkami.. Otázne je, či posunutie stavby bližšie k susednému pozemku nebude mať vplyv na presvetlenenie nejakých susedných stavieb.. pokiaľ je ostane vzdialenosť 7 m, tak je to v pohode..
Odpovedať
@janetbla práve že ja sa posuniem ešte ďalej od suseda do svojho dvora bo mám vinimku že musím dodržať len medzí domami abi bolo 4 m to znamená že vpredu to vichadza od hranice 2 m ale vzadu to má bit iba 1 m a ja len zadok domu bi som chcel posunúť o 1 m do môjho dvora a neviem či to bude daaky problém keď už je stavebné povolenie
Odpovedať
@acer563 čiže bi bolo predu 2 m od hranice a vzadu tiež 2 m
Odpovedať
@acer563 jaaj, tak...a bude zachovaná uličná čiara? Lebo to by už bol problém.
Odpovedať
@janetbla len či to nebude daaky problém že posuniem zadnú časť domu o 1m no bolo to myslené prvej dobre ale kopem pivnice a setok bordel susedou bi mi spadol na hlavu lebo že som len ten 1m vzadu tak to chcem posunúť na 2 m
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?