Vysávač s mopom, ktorý naozaj dlážku umyje

Ahoj susedia, pomaly prišiel čas, aby som napísala Ježiškovi.. Uz dlho túžim po pomocníkovi na umývanie podláh. Viete mi poradiť nejaký vysávač 2v1, pripadne 3v1, ktorý umýva dlazky? Nie taky, čo dlážku len na oči ale ozaj umyje... Viem ze to nebude 100%tne,ale na aspoň udrziavanie kvôli 4nozkujucej dcérke. Dik za tipy a skúsenosti
Odpovedať
netreba to prežívať, určite to dcérka prežije aj s dlážkou ktorá nie je vyzmývaná dokonale každý deň. Alebo aj tvoji rodičia šúrovali kartáčom každú chvíľu podlahu či tepovali koberce keď si bola malá a chodila štvornožky? 🙂
Odpovedať
Xiaomi Roborock S5/6 Max alebo Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro.
Odpovedať
@marfinka12 radsej si kup alebo teda napis jeziskovi, ze by si chcela zvlast vysavac a zvlast mop. je to lepsie. kombinovane veci, juuuj toho nie som moc zastanca. sestra si raz kupila nejaky vysavac a mop v jednom a nadavala na to. potom to aj vratila.
Odpovedať
Ja mám skúsenosť s 2v1, mal to byť vysávač a parný mop v jednom. Kupovali sme ho pretože máme dve mačky a chceli sme mať jednoduchšiu údržbu a dezinfikovanie podláh. Ale musím povedať, že to bola veľká chýba, ani to poriadne nevysávalo ani poriadne neumývalo 😒 Použili sme ho nakoniec len párkrát a nakoniec sme ho vyhodili pretože ani predať sa nám ho nedarilo
Odpovedať
@lucosina101 a kolko ten zazrak stal?
Odpovedať
A ako davno to bolo? Lebo ved teraz je to uz celkom bezne. Ved uz aj roboticke vysavace byvaju takto 2v1 a nepocul som, ze by sa na to niekto stazoval
Odpovedať
Ja mám Concept a som veľmi spokojná, dôkladne povysáva a aj vyčistí @marfinka12 @zrubo Susedia majú roboticky vysavac 2v1 (zda sa mi ze od Xiaomi) a nevedia si vynachváliť. Možno niekomu pomôžu tieto tipy a rady na čo sa pri výbere zamerať https://etipy.sk/ako-si-vybrat-vysava...
Odpovedať
@kocere viete mi prosím napísať ktorý model od conceptu mate? Ten má prijateľnú cenu a pocula som chvalu.. Nezanecháva veľmi mokru dlážku alebo škvrny? Muž ten chce zas robotický, aby zo bolo bez roboty no ja neviem.
Odpovedať
@marfinka12 Concept Perfect Clean CP3000 ..u nás je to v pohode, záleží aj aký typ dlažby máte, nemáme našťastie veľmi lesklú. Kamoši majú naopak ultra lesklú a majú veľký problém vyčistiť, aby nebolo vidieť škvrny
Odpovedať
@kocere mame vinyl, nie je lesklý.. Trochu sa len bojim horúcej pary aby nenarobila v spojoch problémy. Ale ďakujem za tip, pozriem sa na to
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?