Vstavaná umývačka

Zdravím, chcem si kúpiť vstavanú umývačku, ale aby som na ňu nemusel dávať dvierka vo farbe linky, dá sa kúpiť niečo také? Totižto z popisu to neviem vyčítať.
Odpovedať
Tak treba kupit vstavanu ale z dvierkami😊da sa to jasne ze hej.
Odpovedať
Pardooon S dvierkami😄
Odpovedať
Profilova fotka
@koloman55 aj vstavana ma dierka ale nie su pohladove a preto sa na nu montuju dvierka vo farbe linky a tie samotne dvierka vstavanej mycky aj spevnia lebo sa inak trocha krutia tak je to navrhnute vyrobcom. Drhuha moznost volne stojacu zasunut pod linku ale zas zvacsa pretca kvoli hlbke.
Odpovedať
@wolodymyr volne stojaca sa mi vojde pod prscovnu dosku?
Odpovedať
Profilova fotka
tak treba si namerať
Odpovedať
Profilova fotka
@koloman55 ahoj. Ty chces vlastne volno stojacu integrovat do linky, dat pod pracovnu dosku, medzi skrinky? Zalezi aku mas vysku pracovnej dosky, zmestit by sa tam mala do ~85 cm. Na tych myckach je odnimatelny vrchny poklop. Ak mas prac dosku vyssiu, zostane ti priestor medzi myckou a doskou. Alebo vstavana a dvierka si das prirobit akej farby chces. Mas nazorny obrazok mycky ktoru planujes? A aku mas vysku od zeme po prac dosku? Aku mas hlbku prac dosku? To je nova kuchyna, ci uz existujuca?
Odpovedať
@lenkito10 linka je nova, ale su to v podstate len poskladane skrinky, tak aby mi to rozmerovo pasovalo, teraz tam mam medzi skrinkami 60cm medzeru a tam chcem umyvacku. Na tuto linku sa nedali kupit samotne dvierka na umyvacku, ako je to mozne u niektorych liniek. Vysku presne neviem, zmeram ked budem doma, ale skrinky maju 81cm, ale dvihal som ich nozickami. Mne by vpodstate najviac vyhovovala umyvacka, ktora by sa zmestila presne pod dosku, ale aby to malo vlastne dvierka (aby bolo na prvy pohlad jasne, ze je to umyvacka, tak sa mi to paci 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
No tak pohladat uz len umyvacku, ktora sa ta tam vyskovo zmesti najlepsie, no myslim, ze ju pri takej vyske bude treba dvihnut
Odpovedať
Profilova fotka
@koloman55 tak zmeraj od polahy po spodok pracovnej dosky. Ak mas 85cm si ok a zmesti sa bez uprav. Ak mas menej ale nie menej ako 82cm zdemontuj horny kryt. Zozadu dve skrutky a v predu zacvaknute. Dalsia moznost je kupit zabudovatelnu polointegovanu ( viditelny predny panel) a dvierka daj hocijake a budes hned vidiet ze je to umyvacka.😉
Odpovedať
Profilova fotka
My sme to takto davali, ze sme klasicku umyvacku len supli pod linku, zrusili sme jednu skrinku miesto nej isla umyvacka. Podla mna sme mali viacej stastia ako rozumu, lebo sme pri kupe na to nejak zabudli prihliadat, ze ako ju potom dopasujeme. Chvalabohu to vyslo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?