Ukazuje sušička bielizne zlý zostatkový čas?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte. Mam 1x susicku. Pri kratsich programoch 30 a 45min.mi prejde cely program. Ale ak zapnem napr.program na 2.20hod.tak napr o 45 min.mi ukazuje zostatkovy cas 22min. Program spusteny na 1.10hod a o 20 min.uz len 10 min...je to na reklamaciu? Dakujem
Odpovedať
1
2
@biliki aj mne skracuje program.. Ja na susicke davam len 1 😂, extra suche pradlo do skrine.. Casovo inak vysusuje postelne pradlo a casovo inak rifle alebo tricka.. Velka krat viem, ze 2,45h... Idem varit, nachystam a o hodinu a pol mam suche.. Mne sa ale osvedcilo nechat pradlo po skonceni susenia v bubni este 2-3h.. Doladi sa to k extra spokojnosti.. Ak hned ako zapipa a vytahujem, trosku citit este vlhko.. Tak to robim tak, ze vecer periem, okolo 22h do susicky.. A rano vyberam a skladam.. Pradlo je paradne suche.. Proste nebyt iniciativny, ked zapipa 😂
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign presne toto male to bolo 🙂 https://shop.electrolux.sk/pranie/bub...
Odpovedať
@mon252 tebe sa netocil na nej bubon? To si ale nepísala... Lebo toto je rozbehový kondenzátor motora. Bez neho sa bubon ani neroztočí.
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign praveze sa tocil. Normalne isla,hucala,bubon sa tocil ale nesusila... Dokonca, ked ju servisak otvoril, tak nas obvinil,ze sme ju uz otvarali kedze na tom kondenzatore boli odpojene/vypadnute take dva kabliky. Samozrejme,ze ju nikto neotvaral. Takze paranormalny jav asi...🤷‍♀️
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign mohol to byt kondenzator na kompresore :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?