Slim susicka (a pracka). Beko HDF 7412 CSRX?

Ahojte, chcem sa spytat na vase skusenosti/nazory na slim susicky (a aj pracky). Mame relativne malu kupelnu a zial ked sme sa do bytu stahovali a prerabali, tak som velmi podcenila mnozstvo kolko budem prat (vtedy sme len cakali dieta, teraz ma skoro 2 roky a periem skoro kazdy den). Susime momentalne v detskej izbe ale nakolko tu chceme zacat vyuzivat, tak toto uz nebude mozne. Susicka sa mi vidi ako dobre riesenie tejto situacie. V starom byte som mala kombinovanu pracku so susickou zn LG ale s tou som nebola velmi spokojna a v podstate ani predavac mi ju vtedy velmi neodporucal, lebo hovoril, ze tie kombinovane spotrebice nie su velmi dobre. Preto by som chcela samostatne spotrebice s medzikusom, avsak potrebujem ich v slim verzii resp do tych 50cm hlbky idealne. V kupelni mame momentalne slim pracku zn LG, s ktorou nie som nejak extra spokojna, takze by som uvazovala aj o jej vymene, uz aj preto, ze susicka, ktoru som nasla je hlbsia ako ta pracka a bojim sa aby to bolo bezpecne (z toho co som citala tak susicka ide na pracku). Uz to cele riesim vyse roka ale stale som nic schopne nevedela najst, povodne sa mi zdalo, ze uzsie susicky su len Candy a ta znacka sa mi nepozdavala. Teraz som nasla Beko, konkretne Beko HDF 7412 CSRX, mala by mat hlbku 50,8cm co by bolo este ok. Mate s touto znackou, pripadne aj touto susickou skusenosti? Resp poznate niekoho kto ju ma? Pripadne mate slim (tych 50cm hlbka) pracku tejto znacky? Dakujem za vase rady a skusenosti.
Odpovedať
Profilova fotka
Mam pracku susicku Siemens. Pracka ke tych 50 cm hlbku susicka klasicka 60ka. Spojovaci medzikus to v pohode drzi. Stoji nam to vo vezi asi 5 rokov. Ziaden problem.....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?