Samsung alebo LG

Dobrý den rozhodujem sa medzi tymito dvoma americkými má niekto skusenost s nimi? Ďakujem za odpoved 🙏
Odpovedať
Profilova fotka
@20nikuska2 otázne je čo je pre teba niekoho skúsenosť ? Kúpili sme, osadili, zapli do elektriny, vložili potraviny a čakali kým zachladí ? Je to chladnička, obe sú takmer totožné aj parametrovo, vyber si tú ktorú ti viac berú oči.
Odpovedať
@dominik_galaba tak zaujimalo ma aj to ze ci vpohode tam znestia dost potravin aj do mrazaka...ci sa zmesti tam hrniec ..lebo som pocula ze vniektorych je to dost problem a kedze nedokazeme to vidiet nazivo tazko porovnat takto 😐 a dost nás súri výber
Odpovedať
@20nikuska2 A trvate na americanke?Ma sme to riesili takto https://old.modrastrecha.sk/blog/marc...
Odpovedať
No chceli by sme ju.... Spajzu mame aj my takuto tajnu 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@20nikuska2 kúpili sme tu LG s ľadovcom čo nemá stredom predel aby sa dal do chladničky vopchať celý plech s koláčom zatiaľ spokojnosť
Odpovedať
Máme asi 5 ročnú americkú chladničku LG. Lineárny kompresor s invertorom, vraj mala byť tichá, ale teda počas prevádzky motora je ju riadne počuť. A vibruje dosť, takže keď sa niečo v chladničke dotýka steny alebo poháre o seba, tak to je riadny hluk. https://www.tahomusic.sk/americke-chl...
Odpovedať
@kajo873 mám podobnú skúsenosť z LG mala byť tichá ale počujem ju viac ako 10r čo mám na byte
Odpovedať
Profilova fotka
My máme Samsung, ale bielu. Veľa bielych chladničiek so zapojením na vodu nie je, dizajnovo nám sadla Samsung najviac. My sme maximálne spokojný, ľad v pohode, drvený taktiež ( aj keď len seká pôvodné kocky na menšie kúsky, nie je to riadna drť). K nej bol samozrejme aj filter na vodu, ja som dal vlastný, väčší uhlíkový. Čo sa týka hlučnosti, ani ju nepočuť, okrem letných dní kefy vyrába ľad. Dávkovač vody je šikovný, má ochranu proti vytečeniu. Veľkosť vnútra nám postačuje. Ani neviem čo by som dodal, je to chladnička.
Odpovedať
To sú kórejské chladničky, nie americké 🙂 ... Ale nie, ja by som išiel po kvalite... Bosch, Aeg...
Odpovedať
Ja idem kupovať tu Samsung, ešte pred lockdawnom som ju bola pozrieť a vyzerá super. Hrniec a plech sa ti bez problémov zmesti, tato novšia Samsung už je väčšie.. do toho staršieho modelu sa tuším nezmestí
Odpovedať
@xkodiakx aeg čo poznám sa všetkým do 5r pokazila to by som kvalitou nenazval
Odpovedať
@andreaa1404 neskúšali ste prosím na nej, či sa nezanechávajú capky na nej? 🙈
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mimi1983 my chceme nerez a na tej nič nebolo vidno
Odpovedať
Profilova fotka
v US je uz hromadne podana zaloba na LG a ich odchadzajuce invertorove kompresory. https://topclassactions.com/lawsuit-s... Kym sa to vyriesi, asi by som zvolil Samsung.
Odpovedať
@jumt samsung a lg co poznám sa všetkým do 4r pokazila. Kvalitou by som to teda vôbec nenazval.
Odpovedať
Profilova fotka
@xkodiakx my mame Samsung uz 7 rokov ... asi sa zacnem bat ze sa pokazi... lebo sa musi pokazit
Odpovedať
@dominik_galaba náhody sa stávajú 🙂 svojim príspevkom som chcel len ukázať, ako jednoducho sa tu ovplyvňujú ľudia. Bez dôkazov capnem, že toto a toto sa všetkým známym kazí... My máme 10 ročnú electrolux (AEG) a funguje bez problémov...
Odpovedať
Profilova fotka
@xkodiakx asi tak...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?