Rada a recenzia pri kúpe kvalitnej ÚZKEJ práčky pre 4-člennú rodinu

Pozdravujem vás, idem si po radu, za 10 rokov mi dožila už druhá práčka... smutné, lebo človek sa o ňu stará a spotrebič si dožije po 3-4 rokoch, mali sme Whirpool a teraz Gorenje, perieme 3-4x do týždňa 4-členná rodina. Teraz mám dilemu, ktorú kúpiť- MUSÍ BYŤ ÚZKA, pretože máme dispozične málo priestoru, čiže hrúbka cca 45cm. Dáte mi recenzie na nejaké? Na jar začíname stavať, takže susičku zatiaľ nie, máme chvalabohu dvor a terasu 😄 vďaka za všetky typy a pekný deň želám 😄
Odpovedať
@dagmar1981 ja mam Indesit slimkovu, fachci uz hodne dlho.
Odpovedať
@dagmar1981 asi 10 rokov som mala AEG ( link na novsi model: https://www.aeg.sk/laundry/laundry/wa...), teraz zostala v byte a nadalej ju pouzivaju, bola uplne bez problemov, velmi som bola spokojna, ku koncu sa odtrhlo madlo (moja chyba), ale bolo jednoduche ho vymenit :-).
Odpovedať
My mame electrolux zvrchu plnenu so Softclose bubnovymi dvierkami (otvoria sa pomaly). Mame ju na 7kg (klasicke su na 6kg). Funguje, zvlada plny bubon.
Odpovedať
@dagmar1981 za mna, pracka jedine Bosch.. Mali sme slim-ku v byte, maximalna spokojnost. Do domu som chcela velku pracku, opat Bosch 8kg, opat spokojnost. Ta slim-ka ma uz 15 rokov, 10 rokov odkrutila u nas, dalsich 5 u svokry. Svokra nechape, ze ta pracka stale ide, lebo ona meni pracky po 3-4 rokoch, co sa jej hned kazia.. Teraz som kupila dalsiu Bosch-ku do domu, co prenajimam. Som zvedava, kolko prezije, ked s nou budu zaobchadzat cudzi ludia..
Odpovedať
Profilova fotka
Keď sme sa po 15-tich rokoch používania našej úzkej Tatramatky rozhodli, že je čas na modernizáciu, tak sme si kúpili Electrolux. Tá nám fachčila ďaľších 14 rokov, aj keď posledný polrok jej bolo treba sem tam tresnúť, aby sa rozbehla. 🙂 A keď tento "dohovor" prestal fungovať, tak sme si opäť kúpili Electrolux (asi sentiment). A tá zatiaľ ťahá štvrtý rok. Nekupovali sme ani z najlacnejších ale ani tých drahších. Skúsenosti mi vraveli, že väčšina funkcií je zbytočná. Zatiaľ bez problémov. Klop, klop, klop.....
Odpovedať
Dobrý deň ak môžem poradiť tak z vlastnej skúsenosti určite len Bosch alebo AEG (nemusíte si kupovať najnovší model). Mám potvrdené od viacerých, že wirpool sú kazové. Bosch má aj radu slim line - https://www.alza.sk/slim-pracky/bosch...
Odpovedať
Tazko ti tu podla mna poradit nejaky ten presny model, kedze kazdy tu bude mat inu, s ktoru moze byt v pohode. No kedze periete dost casto, radsej by som siel tak povediac do overenejsich znaciek
Odpovedať
Skús pozrieť GORENJE WA72S3 tá je tiež taká úzka, že by ti mohla sedieť. Je na 7kg, takže to je podľa mňa také optimálne 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?