Práčka so sušičkou - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Hladam niekoho s osobnou skusenostou. Kupit pracku so susickou, alebo pracku a zvlast susicku. Radte ptosim...
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@calimero obcas sa oplati zariskovat
Odpovedať
Profilova fotka
Zariskovat a uz to bud vyjde alebo nie, ale treba skusit
Odpovedať
bosch pracka je zaklad :) teda aspon u nas bol, o inej zena ani pocut a to sme pozerali vsetky znacky a typy od vymyslu sveta.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Ahojte, čo hovoríte na túto? Dostala som na nu pozitívne referencie, ale tak pre istotu sa pýtam aj tu: http://www.lg.com/sk/pracky/lg-F84U2T... Je to kombinovaná práčka so sušičkou, lebo na samostatné spotrebiče nie je miesto. :( A ešte taká všeobecná otázka: Je skutočne susička tak potrebná pri 3 člennej rodine (s malým dieťaťom?). Osobne sa teším, že nebudem mať sušiaky rozostavané po byte, a takisto neznášam zápach po praní pri čiernych veciach, takže by to mohlo pomôcť, čo poviete?
Odpovedať
@oliluk Dala si si otázku aj zároveň odpoveď sama... ;-) ;-) ;-) Kúp si ju a nech Ti slúži ;-) :-N
Odpovedať
@oliluk my sme si kúpili SUŠ keď všetky deti vyleteli?! :-) to zn,že sme iba 2 dospelí ľudia,ja len toľko mali sme ju mať už dávno,je tu o tom diskusia,SUŠ sa dá dať hockde moja dcéra má Beko, hlbka .cca 55 cm v skrini,treba k nej iba elektriku,ale sú také ktoré sa musia napojiť do odpadu,to zn,že nemajú nádobu na vodu zabudovanú v SUŠ,treba si to ujasniť.
Odpovedať
@oliluk ja by som si nekupila pracku a susicku v jednom. Kym sa mi susi, tak sa mi pere dalsia varka. Dopere, dosusi, zas dam susit a zaroven dalsie prat. Susicku si daj aj do chodby alebo satnika... Nedaju sa ti postavit na seba?
Odpovedať
@evica01 zalezi od poctu osob,ja mam spolu so susickou,a staci,ano treba cakat,ale ked nemas napr.male deti,kde je pradla vzdy plno,tak v pohode postaci
Odpovedať
@evica01 nie je miesto dať to na seba, máme šikmý strop tam, kam sa to dá jedine dať + musíme kupovať aj tak aj novú práčku.. Ešte porozmýšľam nad tou chodbou (ale máme len otvorenú bez dverí), takze to sa bojím, aby nebol z toho príliš hluk. Inak, ak by niekto potreboval, tak som si spravila vcera poriadny prieskum, a tieto 3 mi vyšli podla hodnotení, aj odporúčaní ako favoritky: https://www.alza.sk/lg-f84u2tdh0n-d39..., https://www.alza.sk/lg-f84g6tdm2n-d45... , https://www.alza.sk/samsung-wd80j5410....
Odpovedať
@calimero kupil si tu boschku pracku a susicku v jednom? Spokojnosť?
Odpovedať
Aj vam sa tak zbehavaju v susicke veci?
Odpovedať
@matja ahoj, nakoniec som kúpil AEG Lavamat 76680NWD. Práčka super, sušičku sme skúšali len raz, tam to bolo horšie - prádlo dosť pokrčené, asi sa s tým treba naučiť robiť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte poradte, potrebujeme kupit novu pracku, ale chcela som aj so susickou 2v1. No a musi byt slim bo mame malicku kupelnu. No naslo mi len znacky candy a lg. Mate s nimi skusenost? Alebo kupit len slim pracku a na susicku zabudnut?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Pozdravujem vás, idem si po radu, za 10 rokov mi dožila už druhá práčka... smutné, lebo človek sa o ňu stará a spotrebič si dožije po 3-4 rokoch, mali sme Whirpool a teraz Gorenje, perieme 3-4x do týždňa 4-členná rodina. Teraz mám dilemu, ktorú kúpiť- MUSÍ BYŤ ÚZKA, pretože máme dispozične málo priestoru, čiže hrúbka cca 45cm. Dáte mi recenzie na nejaké? Na jar začíname stavať, takže susičku zatiaľ nie, máme chvalabohu dvor a terasu 😄 vďaka za všetky typy a pekný deň želám 😄
Odpovedať
@dagmar1981 takých je teraz pomerne dosť na trhu, ja som nejako na začiatku roka kúpila, ale dva v jednom aj práčku aj sušičku. Od LG F94J7FH1W a tá je tiež úzka, 45cm je hĺbka, čo nám tiež vyhovuje, lebo sme si ju naplánovali tak ku dverám, že keby bola hlbšia, tak by zavadzala 😄 A keby som šla do práčky samotnej, tak asi tiež by som pri tejto značke ostala 😉
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?