Pracka bez AquaStop - da sa dokupit ?

Kupil som pracku Samsung a ten model nema aquastop alebo jeho obdobu. Ked kupim hocijaku aquastop hadicu, napriklad "ELECTROLUX Bezpečnostná prívodná hadica 1,5 m E2WIS150A2", bude to fungovat alebo tie hadice maju prepojenie na elektroniku ? Ked som volal do Samsungu tak mi povedali ze dokupit sa neda lebo to ma iba vyssi model ale pokial to je iba zalezitost hadice tak mi to nedava zmysel. Dik moc.
Odpovedať
no samozrejme, lebo samsung ich dava len k najvyssej pracke, takze samostatne ich nepredava, ale namontovat to vies, ziadna elektronika, pokial viem, je to “chemicka” zalezitost to ako ked zavolas do nissanu (pre gtr napr.) ze potrebujes nejaku cast prevodovky (ukazu ti katalog, v nom len obrazok prevodovky s popisom 1ks :D)
Odpovedať
Podla mojho nazoru v tomto pripade ide naozaj iba o hadicu, ktora je dvojplastova a v pripade ze je vnutorny plast poruseny, tlak vody uzatvori ventil. Niektore vyrobky to maju aj elektronicke vtedy je to ovladane spotrebicom, ale toto nevyzera byt ten pripad.
Odpovedať
AquaStop je riadena spotrebicom (aspon moja boschkova ma od umyvacky ku ventilu vedeny drot) Takze asi budes potrebovat taku, co nie je zavisla na mozgovni. https://www.alza.sk/electrolux-bezpec...
Odpovedať
@shadowmilan :-) @zita19 Aj ja mam umyvacku Bosch a tam je ten drot preto som zneistel. Presne tu Electrolux som pozerel a vyzeralo ze tam nie je drot. Len som hladal niekoho kto to uspesne pouzil. Popripade este lepsie komu to aj "zafungovalo".
Odpovedať
nuz, ale moznosti su, len si to treba nastudovat :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?