Plne integrovaná umývačka riadu 60 cm - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Pekný večer prajem, mám dilemu, chceme kúpiť umývačku riadu ale nevieme akú. Ja som pozerala Whirpool čo si myslíte o tejto značke? Musí byť 60cm a plneintegrovaná. Nechcem aby bola moc hlučná a chcem aby mala to svetielko na zemi :) Ďakujem za rady.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@radulienka7 mam tuto...cenu som dohadovala z kazdym elektroshopom, lebo som kupovala viac spotrebicov.... https://www.hej.sk/umyvacka-riadu-ele... Ja by som nemenila, ten kos je super, plus zo zdravotnych dovodov sa nemozem velmi predklanat. I ked vadi mi ten kos na pribory hore, podla mna v klasickom kosi co bol umiestneny dole to umylo lepsie...
Odpovedať
@radulienka7 Ked sme isli kupovat tak vela ludi nam vravelo ze jedine Bosh. kupili sme na teda: https://www.alza.sk/bosch-smv46kx01e-... po 2 mesiacoch zatial bez problemov
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@lukas1115i stále si s s Boshom spojný ? nevadí to plastové dno dole ?
Odpovedať
@tino2 ešte stále si nekúpil? Prečo by malo vadiť?
Odpovedať
@branisk ešte nie:-) riešil som linku. A to máš len 2 tie ostrekovacie ramená ? čo som pozeral elektrolux a beko tak majú tretie hore nad príborovým košom. Umyje to dobre hore príbor aj bez toho horného ostreku ?
Odpovedať
@tino2 síce mám skúsenosti s inou umývačkou Bosch ale má tiež iba 2 ramená a umyje v pohode aj príborník 🙂
Odpovedať
@tino2 Ja mam bosch nejaku seria 6, so zeolithom. Hore je suflik na pribory,nad nim je tryska. Ramena len dve pod kosmi. Umyva to OK, mame ju 2 roky a ma cez 800 cyklov(pocitam vyhodene krabice od tabliet). Ten ukazovatel casu na podlahe spociatku vyzeral super, casom "oslepol" a nevidno cas, len bielu machulu na dlazke. Ale nejak nas to netrapi, neriešil som reklamaciu.
Odpovedať
Profilova fotka
@tino2 - ja mam skoro 2 roky Bosch SMI68MS07E. umyva super, vsetky nove v rodine su s Zeolithom. Inu by som nechcel zatial, ale uvidime.
Odpovedať
@kejsix @mgx len to už je iná cenová kategória 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@tino2 a aky je tvoj rozpocet?
Odpovedať
@mgx na myčku do cca 400 € https://www.vstavanespotrebice.sk/p25... https://www.e-spotrebice.sk/13419-ele... ešte dáke beko som našial s podobnými parametrami to by mohlo výjsť aj 5 ročnou zárukou možno
Odpovedať
Profilova fotka
@tino2 zober boschku, zaruka 2 roky ti bohato staci. Beko mame v praci, neviem mozno sa zlepsili ale moje skusenosti s nou su dost strasne. Ako servisak by som si ju pochvaloval, lebo pracu by som mal zarucenu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@tino2 - pripadne skor tuto https://www.vstavanespotrebice.sk/p25... lepsia vybava, cena len o 12e (nieco ti spsutia ked pekne poprosis). Vyraba sa na rovnakej linke bosch/siemens
Odpovedať
@mgx vyzerá to zaujímavo, majú ju len v tom obchode, asi končiaci model
Odpovedať
@tino2 len nie gorenje. Lutujeme teraz. Stala cez 600 eur, a mame 5 rokov zaruku. Ale po pol roku odisla elektronika. Opravene. Vyskocili dvierka na kapsule - opravene. Vyskakuje a pada priborovy suflik - musim nahlasit reklamaciu. A pohare neumyva najlepsie. A to som furt chcel bosch. Sam nvm preco som isiel do toho.
Odpovedať
@mgx v čom je lepšia tá Siemens od tej Bosky ? našiel som len že Siemens má nerez dno, Tá Bosh asi plast.
Odpovedať
Profilova fotka
@tino2 - nemam ani jednu ani druhu a nechce sa mi pozerat manual -> je to tvoja kupa a tvoje rozhodnutie. Vyrabane su v rovnakej fabrike Bosch Siemens Hausgerate. Datum uvedenia na trh bol +- rovnaky = jesen 2016. Mas pravdu, pre Siemens je to konciaci model, ale bola to 6tkova rada (nerez dno, komponenty). Boch je 4kova -> nizsia rada. Parametricky su obe rovnako. Originalne Siemens stal 850e, teraz cena padla na 1/2. Ale stale je to dobry odladeny kus appliance, lepsi ako bosch trieda 4 alebo dalsie linky ktore si uviedol. Oproti novym kusom nemas zeolith, nove druhy vnutorneho vybavenia, ale inak je to dobra masina. Ak nemas +200-300e na aktualny model, tak je to vyborna kupa cena/vykon.
Odpovedať
@mgx vďaka
Odpovedať
@tino2 No a ostrekovacie ramená nemajú otvory zospodu ako aj zvrchu+zvrchu sprcha??? Myslíš že UMR-ky opustia závod kde NIE sú testované aby umyli na 100% veci čo dáš do UMR??? To je tak zbytočná otázka ako keby som sa spýtal či motorové vozidlo môže ísť aj dozadu... ;-)
Odpovedať
@tino2 presne túto Simensku máme aj my už rok. Som s ňou spokojná. Kupovali sme cez mall.sk
Odpovedať
Profilova fotka
My mame novu Bosh asi týždeň,a poháre úplne celé poškriabané,pribory také matné..Skušala som rôzne programy,asi päť rôznych tabliet.pozrela filter,stiahla leštidlo...Už sa ju bojim aj zapinať,aby mi neničila ďalšie riady.Neviem v čom je chyba,neviete poradiť?
Odpovedať
@maertino Nepouzivate nahodou somat? 😉
Odpovedať
@maertino su tie riady urcene do umyvacky? lebo umyvackou to nebude.
Odpovedať
Profilova fotka
Najskôr som dala Jar tablety,potom Finish,teraz mam z Lidlu...Riady mam tie iste,ktore som davala aj do starej umyvačky,tak neviem.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?