Oplatí sa americká chladnička za cenu 1099,- €?

Zobraz úvodný príspevok
Chcel by som sa poradiť. Našiel som na jednej predajni americkú chladničku AEG RMB86111NX za cenu 1099,- €, všade inde na internete som našiel minimálnu cenu 1395,- €. Maju posledné kusy a potrebujem sa rychlo rozhodnúť pokiaľ ešte majú.
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign verzia mojej chladnicky s vyrobnikom ladu ma o 26l mensi mrazak, to je trochu viacej ako flasa coly :)
Odpovedať
@majkoj moze byt. Netusim aku chladnicku mas. U mna ten vyrobnik a zasobnik az tak vela nezabera. V pohode mraznicka postacuje. Aj tak neskladujeme dlho maso a zeleninu v mraznicke. Snazime sa to "tocit". 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@cina1 to je este horsie, lebo dnes ta chladnicka sama objedna tovar :)
Odpovedať
@megdesign no ja som raz zazila prezentaciu konaku a teda ano moze sa aj s ladom, ved ked tit to ta chuti, a aj znalec hovori, to je v poriadku :-)
Odpovedať
@jamk1 no mam ine starosti ako mysliet na to, ci som dal do mrazaku sacok s vodou na lad. 8-( Prehlad tam je. V truhlicovej nieje. V americkej mam v polke sufle v polke police.
Odpovedať
kazda liska svoj chvost chvali bodka
Odpovedať
american sa bez ladu ani nevysere, maju to vsade je to proste povimmost nacapovat kolu automaticky lad.
Odpovedať
@rkorba ano, ale nechapem, ako moze niekto na nieco, co ani doma nema, tym padom to nema vyskusane, tvrdit, ze je to blbost, zbytocnost, atp. "Co hovorite na BMW 520?" "Nekupuj to! Zbytocne drahe auto! Odvezie ta z bodu A do bodu B aj Skoda 120GL. Mam ju doma." Ak chce vyrobnik ladu, tak nech si ho kupi. Ty ak ho nechces, nekupuj ho. Jednoducha matika.
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign vies ked ti dam do toho chlastu lad plastoveho vyrobnika, alebo z toho bombastickeho vyrobnika ladu, nevsimnes si to ty, nevsimnu si to hostia ani tvoje ego a nestupne ani tvoja spolocenska hodnota u niektorych ludi. Otazka doslovne znela "Oplatí sa americká chladnička za túto cenu" , niektori sme si dovolili vyjadrit nazor, ze za tu cenu sa to neoplati. Nevedel som, ze to tak dokaze podrazdit ego :-p .
Odpovedať
@megdesign Tymto si vyjadril moje pocity, z mnohych reakcii ludi v mnohych diskusiach ;-)
Odpovedať
@majkoj cize ak by bola dana chladnicka v rovnakej cene, ale bez vyrobnika ladu, drte a chladenej vody, tak by sa to uz oplatilo, ano? :-) Tu nejde o ego. Ide o to, ze ak on chce danu chladnicku s vyrobnikom ladu /a evidentne americku chce, inak by bo nej nepozeral, vsakze/ tak sa za tu cenu dana americka chladnicka v takej "vybave" oplati. Otazka neznela, ci kupit americku s vyrobnikom, alebo bez vyrobnika... Tot vsio.
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign A keby ten vyrobnik stal 1000€ navyse tiez by ti pripadal tak potrebny, ano ? :). O ego tu viditelne ide, ked citam niektore argumenty :) Ale som milo prekvapeny, ze tu este neprisiel argument typu "to si len socky nemozu dovolit"
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
inak, zajtra dovezu chladnicku a pevne dufam, ze nebudem mat dalsi argument proti americkej chladnicke. Akosi som totiz pozabudol, ze mam v baraku 80ky dvere. Dufam, ze budeme musiet tych 120kg trepat dnu cez terasu....
Odpovedať
@majkoj zas to nezenme do extremov, ze je tam rozdiel 1000€ na vyrobniku ladu :-) Inak, tiez sla nasa dnu cez terasu. Dvaja chlapi a v pohode. Bez "rudiel". A+ 716,90 € https://www.mall.sk/americke-chladnic... A++ 998,90 € + AKCIA: CASHBACK až do 270 EUR https://www.mall.sk/americke-chladnic...
Odpovedať
@majkoj priprav sa s gulatinou na stavanie egyptskych pyramid :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@megdesign aha, takze ty prides s napadom, ze s vyrobnikom to bude stat tolko co bez, ale ja idem do extremov :). A zaklincujes to linkami na uz davno neplatnu akciu :)
Odpovedať
@majkoj akym napadom? Ja som netvrdil, ze to bude stat rovnako. Tie linky boli ako priklad. Ci myslis, ze podobna akcia je raz za 135 rokov? :-D
Odpovedať
Mam uz asi disleksiu ale o com sa tu vlastne bavite?
Odpovedať
Profilova fotka
@sysell to neviem, ale dyslexiu mas definitivne :)
Odpovedať
Otrasna diskusia. Ten modrostrechacky inventar by si mohol to odbavovanie v diskusiach odpustit, na to mate svoje nastenky a nemusite tu spamovat diskusie svojimi irelevantnymi zvastami.
Odpovedať
kuva ja som asi nevzdelaný, ja ani po prečítaní tejto diskusuie neviem čo je americká chladnička, vyrobená v amerike? to sa oplatí ju sem trepat? Čo je to za terminus technikus ? to ako francuzke zemiaky ?
Odpovedať
Profilova fotka
@fural americka = side by side = v lavo mraznicka, v pravo chladnicka na celu vysku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@fuska nie veru ani v nasich nastenkach nie sme pred "relevantnymi komentarmi" v bezpeci, ze @jakino :)
Odpovedať
@fuska proste dvojdverova chladnicka, istym ludom to pride ako bohove riesenie, + niekto potrebuje akoze vyrobnik ladu - ma to v dverach dieru odkial ide lad - k..ina pre americanov. Inak odporucil by som dovazat aj americke vypinace - tie ciciky, klucky na dvere v tvare gule aby sa lahsie otvaralo a pre zmenu zas splachovace na hajzle v tvare klucky, ako bonus okna vysuvne do hora.
Odpovedať
Profilova fotka
@sysell ty mas na chladnicke a mraznicke len jedny dvere ?
Odpovedať
Profilova fotka
@majonitra mam dve vstavane vedla seba zabudovane- jedna je cela chladnicka a druha kombinovana, je to omnoho priestrannejsie ako americka
Odpovedať
A dve nevstavane su omnoho vacsie a ako dve vstavane a tak dalej... Zas diskusia, ktora urcite pomohla.. Ak chcem chladnicku s vyrobnikom, tak sa za tu cenu oplati. Ak ho nechcem tak sa neoplatí, vsetko je to o preferenciach... Zosmiesnovat niekoho len preto ze ne/vyuziva vyrobnik ladu to je fakt novy level...
Odpovedať
@sysell zabudol si pri tych hajzloch automaticky oplach zadnice vodou vyclupnutou po dopade materialu na vodnu hladinu :-D
Odpovedať
@topfield ale tak dalsi kategoria diskusi do radu vata/polystyren, dlazba/plavacka, ytong/tehla, skridla/plech... Tomu sa vyhnut neda. Kazdy ma svoju pravdu aj argumenty a ked tie dojdu prejde sa na ironiu (v lepsom pripade)
Odpovedať
Profilova fotka
@bambula626 nuz ja mam od Electroluxu samostatnu mraznicku EUC 2603 a samostatnu chladnicku ERE 3000, rovnaky dizajn, vedla seba vyzeraju ako americka . Mraznicka ma 226l a chladnicka 290l. Ak si dobre pamatam, tak kazda stala cca 24 000Sk cize dokopy cca 1600€ (ked zabudneme na inflaciu). Teraz sme kupili (nechame sa prekvapit ci ju naozaj aj dostaneme :) ) LG GSB760PZXZ za 750€. Chladnicka ma 406l a mraznicka 220l . Takze tvoj vyrok rozhodne neplati vseobecne...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?