Nezatvorili sme chladnicku a odvtedy na nas vrci.

Profilova fotka
2 x za necele 2 tyzdne. Na cely den. Odvtedy sa tazsie otvara a po zatvoreni vrci. Ak zavriem a chcem znovu otvorit, vzdoruje sa, musim Bud pockat, alebo ju pridrzat, inak ide za mnou cela. Bosch, volne stojaca, miery 180 na 60, ventilacia, ma asi 5 rokov. Co najviac vadi je podtlak co vznikne a nepusti. Da sa s tym nieco robit? Odbili sa uchyty na tych plexisklovych oddeleniach co sa vsuvaju do dveri, takze klesli pod vahou (mlieka, vody), tym padom dvere nedovreli a nevsimli sme si.
Odpovedať
@lenkito10 fyziku neobebres. Vpustis do nej teply vzduch, ten sa rychlo ochladi od stien a obsahu, vznikne podtlek. Bud rada, mas dobre tesnenie :-D To ze vrci, moze byt tym, ze sa dostala di nerovnovaznej polohy. Mozno to pomohlo a sadli dvierka ale rozhadzalo asi ventilator a ten vrci, kĺebo kmita. Skuste ju dat do roviny. Mozno by jej pomo´hlo dokladne ju odmrazit, mozno ma niekde namrazu a ta jej vadi
Odpovedať
@lenkito10 Pekne pohladkat,možno prestane vrčat.
Odpovedať
@lenkito10 tak ako už Zita spomenula.odmrazit a dať do roviny a tiež dvere nastavit.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som takto nezavrel mrazak a bezal tym padom na plny vykon a uz sa nespamatal tiez vrcal a mrazil jak divy a po odmrazeni klakol. Opravara volam uz tri mesiace len nemam cislo ale ako nova polica sluzi dobre 🙂
Odpovedať
nevrci nahodou lebo ma hlad?
Odpovedať
@marekjahoda zeby bola prazdna a nepozdava sa jej to? 😄 😄 Vsak je to zena, takze by som sa tomu ani necudoval. Ta moja tiez vrci, ked je hladna 😄 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?