Máte doma elektrický vysávač popola?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ake mate skusenosti?aku znacku?planujeme ho ist kupit a neviem coho by som sa mala pri kupe vyvarovat.okrem toho ze nesmiem s nim vysavat horuce uhliky o nom nic neviem.
Odpovedať
1
2
Prvý som mal z Moudfieldu ,klasický kýbel kde sa mi často prepalovala plátená ochrana-vrecúško. Ale nebol úplne zlý .Potom som trošku zaivestoval viac a kúpil Karcher 4 premium fireplace. Je podstatne drahší ale stojí to za to, je to úplne iná liga. .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte, skusim ozivit temu. nemate niekto nejaky maly spratny. co som pozeral vacsinou su zbytocne velke a to by mi zavadzalo. vdaka
Odpovedať
@jamur ja som cca 2 tyzdne dozadu kupoval od zeleneho tajtrlika M.A.T. Power, 15l, v celku funguje super, pouzity zatial iba 4krat, tak ti viac nepoviem, vysal co mal 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ak budete kupovať vysavač na popol rôznej hocijakej značky ,určite zober ten ktorý má tlačítko na oplach filtra.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od lmroman:

Ak budete kupovať vysavač na popol rôznej hocijak…
@lmroman kupovať zbytočnosť ked to urobíš obyčajnou lopatkou do vedra?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@lmroman kupovať zbytočnosť ked to urobíš obyčajn…
@duzu .. v dnešnej dobe si človek veci uľahčuje, ale je to vec pohľadu a prístupu k životu.. načo potom umývačku keď je voda všade, mikrovlnku, keď môžeš vonku založiť oheň a elektricka kefka na zuby.. keď načo zuby.. veď kašovité jedlá..?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od brapene:

@duzu .. v dnešnej dobe si človek veci uľahčuje, …
@brapene všetko tebou spomínané uľahčí prácu a čas ale ten vysávač?ani jedno, ja to mám vyriešené luxusnejšie,krbová vložka má zhod popola do krabice ked sa naplní vysypem to pod stromky, vrecko z vysávača tiež musíš niekde manuálne preniesť a niekto to vyhodí alebo použije ako hnojivo
Odpovedať
Kaslat na ulahcenie, pre kazdeho to znamena nieco ine. Ale najdite si sposob aby ste co najmenej snupali ten jemny popol. Ak ma ten vysavac nejaku najsamsuper filtraciu, tak preco nie... Ak lopatkujete jemnucko ako archeolog, tiez to moze fungovat... Ja ten jemny popol vysavam centralnym vysavacom ale to je rovnako zbytocna rada ako zhod popola, kedze prerabat koli tomu asi nikto nebude...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od minoo:

Kaslat na ulahcenie, pre kazdeho to znamena nieco…
@minoo dodatočne to ide urobiť,, ja mám k tomu prispôsobenú vložku od výrobcu a má rošt, miesto popolníka som dal spraviť lievik a v suteréne ,krabica alebo len z lievika ,kto nemá rošt to asi nepôjde, musel by tam byť otvor, nepráši sa v obývačke, k tomu je vlastne i zvlášť vysávač
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od minoo:

Kaslat na ulahcenie, pre kazdeho to znamena nieco…
@minoo ..ked sa o vysávač na popol staráš a ovládaš aj základnú gramotnosť pri tejto činnosti, tak nemáš čo šnupať... teda, keď sa bavíme o téme popol.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od brapene:

@minoo ..ked sa o vysávač na popol staráš a ovlád…
@brapene nevravim, ze nie. Len ide o to, ze su vysavace co maju filter a take co maju "filter"...
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od duzu:

@brapene všetko tebou spomínané uľahčí prácu a ča…
@duzu Vrecko z vysavača má iba klasický vysavač ,ten na popol má predsa plechové vedro na popol. Ja by som to tiež riešil zhrnutím do popolníka ale ja mám liatinovú krbovú pec ,a tá má popolník vysoký 2cm , je mi to jednoduchšie rýchlo povysávať.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od minoo:

Kaslat na ulahcenie, pre kazdeho to znamena nieco…
@minoo bacha aby si si neprivodil starosti do buducna. Ja tiez pouzivam CV, ale ten ma predradeny vysavac popola z lidlu za 17E.
Odpovedať
@rkorba ja som to skusil tiez, ale hadica v tej diere bohvieako nedrzala a nebolo to cele extra "komfortne". Tak si vravim, ze to ten motor uz bude musiet nejako prezit, ved aj bezny prach je jemny, dostanu sa na rovnake miesta... A ked nie, tak to budem riesit potom, vymenu zvladnem... Filter zo susicky tiez len vysavam, takze ta "huna" precisti hadicu...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?