Koľko miesta potrebuje chladnička SAMSUNG RB33J3215WW?

mate niekto prosim konkretne tuto chladnicku SAMSUNG RB33J3215WW/EF? potrebovala by som vediet, kolko miesta potrebuje pri otvoreni. kedze su predajne zavrete, neviem si ist odmerat. konkretne mam na mysli to, ze ked sa dvierka budu otvarat k stene, aby tam bolo dost miesta na vytiahnutie suflikov. dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
https://www.youtube.com/watch?v=iybec...
Odpovedať
@stavitelka8888 čo ťa oslovilo pri tejto chladničke?dík.
Odpovedať
@mgx dakujem, pozrela som uz zopar videi ma yt, ale stale som nikde nenasla odpoved :-/ @marta2610 hned z fleku design, da sa pekne zapracovat do linky a pritom nemusi byt vstavana uplne a potom funkcie ako easy slide, podla mna super, lebo som na nervy ked sa musim prehrabavat v chladnicke, no frost, kedze sa neviem aj rok dokopat k rozmrazovaniu mrazaku.. celkovo sa mi tato paci.
Odpovedať
@stavitelka8888 dík,ja pokukujem aj po Hisense RS670N4HW1 včera bola za 490 e dnes 549 e,to treba vystihnúť cenu.
Odpovedať
@marta2610 urcite, lieta to stale hore-dole
Odpovedať
Profilova fotka
@stavitelka8888 - je to seria RB3200J, vsetky maju jednoduche otocne panty bez samozatvarania. Pre teba vyhodne, lebo v podstate staci otvorenie dveri na 90stupnov a chladnicka moze byt prirazena ku stene (alebo 1-2cm od steny). video co som ti poslal 1:35-> ukazuje otvaranie dolnych mraziacich boxov -> bez problemu pri otvoreni 90st. 2:12 - dolna polica sa da otvarat tiez bez problemov - polica vyssie ju takto neotvoris, lebo zavadzia drziak na flase -> ale vies ju povysunut a pohrabat sa tam. dalsie sufle su bez problemov. bocny drziak je flexi, takze aj ked daco zavadzia da sa zhodit. sestra ma mensiu verziu tejto serie, otvorenie 90st. ale sama vidis, ze sufle sa vybrat daju. u teba je organizacia este kus lepsia.
Odpovedať
@mgx ty si top! dakujem ti za namahu a tvoj cas, mas v tom pravdu 😉 vdaka moc
Odpovedať
Profilova fotka
@stavitelka8888 chladnickam sa nerozumiem, len som minulu jesen kupoval 3 nove, tak som v obchodoch stravil dost casu. Ale dobry vyber, aj u mna bola v top-3ke. nakoniec som skoncil s zabudovanou, lebo okolo tejto by sa nedalo prejst (Hlbka bola len 60cm a tu je to viac). Chladnicka je ticha, invertor. trosku mi vadilo to chybajuce automaticke zatvaranie, ale co chces za 500e.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?