Chladnička Siemens KI 81RAF30 alebo Liebherr IKB 3510?

Zobraz úvodný príspevok
Mate niekto skusenost s chladnickou Siemens KI 81RAF30 resp. Liebherr IKB 3510? Myslite, ze sa oplati investovat cca. 1200 eur do tej Liebherr?
Odpovedať
1
2
@zefe, @metele, a viete mi prosím poslať, aké máte otváranie dveri? Madlo alebo zafrezovanie vo dvierkach chladničky? Dikes
Odpovedať
@rostaman Ziadne, KI81RAD30 je vstava chladnicka.
Odpovedať
@zefe viem, že je vstavaná 🙂. Preto má zaujímalo,aký spôsob otvárania máte na vonkajšom paneli (či už to je lamino, dyha,..)...aký systém máte použitý na otváranie.
Odpovedať
@rostaman kuk 🙂
Odpovedať
@rostaman predelenie je len opticke, nie funkcne 🙂
Odpovedať
@rostaman zatial ziadne, stoji volne v priestore :-D , lebo ta cast linky este nie je hotova... Inak super na tej chladnicke je aj to, ze vonkajsi panel sa montuje priamo na chladnicku a nebude na vlastnych zavesoch so spojovacou listou, ako to je bezne.
Odpovedať
@sprite001 prosim nevedeli by ste mi poradit - po odchode kuchyniarov som nasla v krabici 3 veci, ktore nenainstalovali (na foto). Chcela by som sa spytat, ci ich mate nainstalovane, hlavne ma zaujima ten tenky pruzok, ktory vyzera ako tesnenie. Nemohli by ste prosim sem dat foto ako mate nainstalovane to tesnenie, pripadne aj tie dalsie 2 casti, ak su potrebne? Dakujem velmi pekne.
Odpovedať
@salinda789 ano, mam pouzite vsetky komponenty. To tesnenie je medzi chladnickou a bokom korpusu, aby tam nebola medzera - je to tam len zatlacene. Ostatne su len krytky, vid. foto.
Odpovedať
@sprite001 dakujem velmi pekne za pomoc.
Odpovedať
@salinda789 rado sa stalo 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?