Akumulátorový tyčový vysavač

Profilova fotka
Poradíte mi pri výbere akumulátorového tyčového vysávača? Najviac sa mi pozdáva Dyson V11, sú naň dobré recenzie, ale ten je na mňa dosť drahý. Tak zvažujem medzi Dyson V8 alebo niečo s podobnými parametrami od inej značky. Máme menší byt, dieťa a mačku. Tak aby zvládol vysať aj mačacie chlpy z koberca, aby sa s ním ľahko manipulovalo pri vysávaní sedačky a vydržal na jedno nabitie vysať celý byt. Zvažovala som aj Elektrolux Pure F9, ale zdá sa mi ťažký a nepraktický na vysávanie nábytku a sedačky.
Odpovedať
Tiež mos chcel Dysona ale tu cenu som nebol ochotný akceptovať. Kúpili sme Xiaomi Mi Ručný vysávač 1C máme ho týždeň zatiaľ spokojnosť. Stal 180€.
Odpovedať
Profilova fotka
@treborztv pozerala som vysavače xiaomi a majú rôzne typy. Tiež si ho zoberiem, len ešte rozmýšľam ktorý z nich. Môžete mi prosím napísať prečo ste si vybrali práve tento typ a ako dlho vydrží na jedno nabitie vysávať? Máme klasický vysávač a keď vysávam sedačku tam mi začal vyťahovať také vlákna z výplne pod látkou. Sedačka nebola najlacnejšia, tak si myslím, že je to ťahom vysávača, ktorý je prisilný. Dúfam že tento Xiaomi to nebude robiť. Tých mačacích chlpov je ťažké sa zbaviť inak ako vysávačom.
Odpovedať
@kala713 Pozrel som pár recenzií a porovnávaní rôznych typov a tento mi vyšiel asi najlepšie čo sa týka pomeru ceny a výkonu. Jedna recenzia ho dokonca nazvala že "Dyson killer" 🙂 ja si však nemyslím že by bol lepší ako Dyson ale cena je ani nie 1/3. Batéria vydrží tak ako uvádzajú 8/30/60 minút. Ťah sa dá regulovať v troch stupňoch. Keď vyťahuje vlákna môže to spôsobovať aj rotačná kefa.
Odpovedať
Profilova fotka
@treborztv tak už máme doma xiaomi. Povysáva všetko čo je treba. Na ten náš malý byt je batéria úplne postačujúca. Cena primeraná, takže som spokojná.
Odpovedať
@kala713 a môžem sa opýtať, ktorý typ? Môj Xiaomi funguje na princípe rotačnej kefy a po troch vysávaniach ho treba celý rozšrubovať, všetko rozobrať a vlasy z neho manuálne povyberať. Je to dosť nepraktické...
Odpovedať
Profilova fotka
@rastika Máme Xiaomi Roidmi X20. S vlasmi nemáme problém. U nás riešime mačacie chlpy, a tie sa dajú pekne vybrať aj bez rozobratia.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?