Aká práčka je lepšia? Mám kúpiť aj so sušičkou?

AhoJte...po cca 15tich rokoch pomaly odchadza pracka...kedze doteraz sluzila,neobzerala som sa po novej,ani sa v tom nevyznam..poradte mi, na co sa pri vybere zamerat? Su lepsie zvrchu ci spredu plnene? A je lepsia pracka so susickou alebo kazde zvlast?(rozmery neriesim,mame velku technicku miestnost,kde sa v pohode vmestia aj 4 pracky 😉 ) Nepotrebujem nejak vela funkcii, ani ten siesty zmysel ci ako sa to vola(poznam od rodicov)...
Odpovedať
@mamusiik Ak budeš kupovať práčku a chceš aj SUŠ-ku tak LEN zvlášť... My sme kupovali vlani v januári novú práčku ako aj SUŠ-ku a len spredu.. Mali sme v starej /neprerobenej/ kúpelni zvrchu ale potom po prerábke sme kúpili oba spotrebiče od jednej značky a nakoľko nebolo veľa miesta tak sme kúpili práčku spredu a na ňu je položená aj sušička..Medzitým je odkladacia polica z tej istej značky.. No a k práčke.. Nechceš nejako veľa funkcí... Dnes už veľký výber nemáš kde sú "funkcie" omezené ;-) ... Máme ich statočne veľa, ale používame tak 4-5 programov.. 8-)
Odpovedať
zvrchu / spredu plnene podla miesta - toho mas dost - spredu plnene byvaju väcsie skor je dolezita "velkost" (kolko kg pradla) - podla rodiny a potreby Susicku urcite zvlast - velkost aby si pradlo z pracky mohla cele prelozit do susicky
Odpovedať
Profilova fotka
Kup samostatne lebo v kombi bud susis alebo peries a vraj co vyperies tak tolko nevysusi aj to treba pozerat. Mame samostatne a ked je velke pranie ide to rychlo.
Odpovedať
Ak mas vela miesta, tak urcite kup pracku a susicku zvlast. Susicka je super vec.. najskor budes davat do nej veci opatrne a nakoniec zistis, ze do nej pchas vsetko.. vsetko okrem cipky, siloniek, a haklivejsieho sportoveho oblecenia... a vezmi si spredu plnenu, pri nej nie je velke pranie problem.a kolko sa zmesti do pracky, tolko znesie aj susicka. To je rozdiel medzi dvomi samostatnymi spotrebicmi a spotrebicom 2 v 1, plus v 2v 1 ma iny princip susenia, ktory vyzaduje viac vody=viac energie ...
Odpovedať
@mamusiik hlavne kuk u práčky dlžku programov,lebo niektoré perú iba 3 hod. !!!!ja mám 6 r. parnú LG veľká spokojnosť,má 1 hod.progr.na 60 c,ideálne ,hoci mi trošku zavadzia v menšej kúpeľke kým ide periem, potom vymením,ale bolo by mi ľúto ju vyhodiť,ako píšem perie v kuse 6 rokov.Mali sme práčku AEG radšej som ju darovala,neskutočne dlhé programy,naopak SUŠ AEG super.
Odpovedať
@mamusiik za mňa s predu,teda televízorová vôjde aj paplon.
Odpovedať
Pokial je miesto urcite odporucam zvlast susicku a zvlast pracku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?