Stavia niekto v Kalinkove?

Profilova fotka
Stavia niekto v tejto dedinke?
Odpovedať
teraz je to v spravach, nemate vodu, vsak? poznam... aj u nas obcas hapruje... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
my sme o dedinu ďalej, v hamuliakove
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
my tam prave kupujeme dvojdom
Odpovedať
my v Kalinkove budeme tiez byvat, dufam, ze onedlho, Alexach myslis dvojdomy na zaciatku dediny?
Odpovedať
ano hned na zaciatku, ked ides z Dunajskej Luznej
Odpovedať
Profilova fotka
kočky neviete o nejakom pozemku v kalinkove?
Odpovedať
caute susedky z kalinkova ;-)
Odpovedať
Ahoj tilli.O aky pozemok mas zaujem?
Odpovedať
;-) a hoj mojina,našla som tvoju ponuku aj na tejto stránke,sú nejaké zaujímavé pozemky aj v kalinkove za ,,slušnú,,cenu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
mojina, 5-6 árov, na bungalov, všetko už musí byť na pozemku, nechcem čakať na dotiahnutie sietí, peniaze budú najneskôr koncom septembra ;-) kalinkovo, hamuliakovo, lužná, miloslavov, rovinka, vrakuňa, šamorín nie kvetoslavov, hviezdoslavov, a ďalej od šamorína (báč, mierovo a pod.)
Odpovedať
tilly, co mas proti Mierovu???? ]-( x-) ]-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
ahojte, rozmyslame nad kupou domu v kalinkove...ako sa tam byva? co obcianske vybavenie, skolka, zs? je tam nejaky problem s vodou? :-o dik
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Zdravim, mozem sa spytat ako sa Vam byva v Kalinkove? Ak sa da - prezradte plusy a minusy byvania. Zvazujeme lakavu ponuku na kupu domu, ale tuto lokalitu vobec nepozname. Dakujem ;-)
Odpovedať
dnes sme sa tam stretli? :)
Odpovedať
@matusns ja neviem :-.
Odpovedať
@meganik boli ste tam s Bizubom?
Odpovedať
@matusns ano boli :-. takze ty si ten nas skoro sused =-) pisem skoro, lebo od kupy sme nakoniec ustupili
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
ahojte, nebyvate niekto na začiatku v Hamuliakove (hneď na začiatku medzi kalinkovom a Hamuliakovom ako je vybudovana nova ulica s RD)? Ak áno nemáte problém s čističkou zápach a podobne. My uvažujeme o kúpe pozemku len sa bojíme trochu tej čističky. Ďakujem
Odpovedať
zvazujeme kupu pozemku v rovnakej ulici ako veroo, len mam rovnake obavy z cisticky odpadovych vod. Ma niekto skusenosti s o zapachomM ALebo ta,m vobec nezapacha? Prostredie sa nam velmi paci, len ta cisticka...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa opytat, ci nemate skusenosti s byvanim v Hamuliakove a v Kalinkove a smradom z cisticky. Chceme kupit dom v novovybudovanej casti medzi Hamuliakovom a Kalinkovom, len sa obavam toho smradu. Vdaka
Odpovedať
ahoj. Medzi Hamuliakovom a Kalinkovom by som sa smradu z čističky nebál. Väčšinou ide smrad opačným smerom, aj keď občas by bol. Strávil som v uvedenej lokalite veľa času, lebo som tam chcel tiež kúpiť dom. Mňa ale odradil od kúpy hluk z čističky. Je ju totiž v určitom úseku počuť! Taký jemný bzukot, ale bude bzučať 24 hodín denne!
Odpovedať
@tinni ahoj Medzi Hamuliakovom a Kalinkovom by som sa smradu z čističky nebál. Väčšinou ide smrad opačným smerom, aj keď občas by bol. Strávil som v uvedenej lokalite veľa času, lebo som tam chcel tiež kúpiť dom. Mňa ale odradil od kúpy hluk z čističky. Je ju totiž v určitom úseku počuť! Taký jemný bzukot, ale bude bzučať 24 hodín denne!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte, bývate niekto z Vás v Kalinkove? chceme tam stavať domček?
Odpovedať
@bibi21 dúfam, že ja bývať budem :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
mate niekdo skusenosti z vybavenim stavebneho povolenia v Kalinkove? pocul som ze je problem vybavit stavebne a skolaudovat. chcem kupit pozemok a postavit dom. dakujem za info.
Odpovedať
ahoj, ja som vybavoval minuly rok stavebko a dal som to. Teraz staviam tak uvidime ako prebehne kolaudacia. Detaily sem radsej vypisovat nebudem... . Co sledujem v lokalite kde staviam za posledny rok tam vyrastlo asi 50 domov takze az taky neriesitelny problem to nebude.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Nazdar všetci! Býva niekto v Aleji Hrušov v Kalinkove? Vedľa je prevádzka Systemair. Máte negatívne skúsenosti s hlukom z danej prevádzky? Veľmi pekne dakujem za reakcie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Viac ako IMOS počujem SLOVNAFT ak dobre kúria :) @kalinkovo
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?