Paludzka, Liptovský Mikuláš

Je tu niekto, kto uz byva alebo stavia v mestskej casti Paludzka v Liptovskom Mikulasi?(oblast s novostavbami) Ak ano, ako sa Vam byva, nevadi zeleznica?
Odpovedať
Ked mas kvalitne odizolovany zvukovo dom tak nemas problem... tj.radill by som ti dom z VPC a mineralna vlna a nebudes pocut ani ze prichadza UFO "-) vsetko to je o kvalite projektu
Odpovedať
@dzvirko Bývam tu už cca 30rokov a železnica mi nikdy nevadila. Vôbec neviem ani, že je tu. Počuť ju akurát trošku viac, keď prší ale musíš sa na to zamerať, že ju chceš počuť :-) Myslím, že s tým určite nebudeš mať problém.
Odpovedať
ja tu bývam 18 rokov a jediné riešenie je zvyknúť si,musís rátať s tým,že čím si bližšie k trati,tým to bude hlučnejšie.Mám známu ktorá býva pri trati v novostavbách a jednoducho si už na to zvykli a ani to nejako navnímajú ako rušenie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 rokoch
Profilova fotka
Palúdzka nie je pre cigánsky bytovka?ak sa nemýlim
Odpovedať
@karolina_kotalova bol či bola si tam niekedy? je to časť LM smerom na Maru a podľa domov tam žiaden cigoš nebude, mne by tam viac vadil turistický ruch ako železnica,tá zažívala najväčší rozmach ešte v minulom tisícročí, prepchaté sú viac cesty
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?