Kúpa pozemku v Ivanke pri Dunaji - Dombale

Kúpil, resp. uvažuje niekto o kúpe pozemku v IpD lokalita Dombale?
Odpovedať
ahoj, ja zvazujem,.. ale nie som si ista..
Odpovedať
hlavne ide o dopravu.. to treba zvazit.. a ak ti nevadi rovina, tak potom Ivanka je ok, z mojho pohladu
Odpovedať
http://www.changenet.sk/?section=kamp... no zbohom, rano sa uz z toho smeru do BA tusim ani clovek nedostane v normalnom case...
Odpovedať
ja bývam teraz na bernolákovskej, doprava je ťažká to je fakt oproti minulosti, ale s tým neurobí už nikto nič, je to daň za bývanie pri BA. Na dombaloch ma zaujali pozemky, preto sa pýtam.
Odpovedať
ja byvam hned na zaciatku Bernolakova.. som spokojna, avsak je pravda, ze ja pracujem hned na zaciatku Bratislavy a chodim mimo spicky, takze zalezi. kto, kde pracuje, kam mu deti chodia do skoly a pod. mne tu len chybaju trosku stromy, kedze som z hornatej oblasti
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ako to teraz s tými pozemkami vyzerá? kúpiť, nekúpiť, bude povolenie na stavbu či nebude? nejako nevidím že by sa tam stavalo.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@maruska24 ako to dopadlo, kupili ste pozemok? Aj my rozmyslame nad Ivankou, tak by potesili akekolvek info ako to tam vyzera atd. S dopravou je to asi este horsie, vsak? A ako je to s vlakom, da sa? Dakujem ;)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
ahojte, ako s tymi pozemkami teraz vyzera? a s IS ? bude z toho nieco?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte rozmyslam nad kupou pozemku v dombaloch.mate dake info ako to tam vyzera oplati sa kupovat? Bude s toho nieco ? Dakujem za info
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Zdravím Vás. Tu sa pripojím aj ja. My zvažujeme tiež nad kúpou pozemku - Dombale, ale netuším, aká je momentálna situácia. Realitky píšu, že už tam budú v priebehu roku 2020 ťahať inžinierske siete, aby mohli obyvatelia stavať, ale neviem, aký je momentálny stav. Viete niekto niečo nové? Ďakujem za info.
Odpovedať
@nyla_p Tak ako zistili ste niečo? 🙂 Ja mám info, že v najlepšom prípade bude siete v roku 2021
Odpovedať
@brdko: Zdravím Vás, nejako vážnejšie som sa už o túto oblasť nezaujímala, keďže riešime aktuálne pozemok v inom blízkom okolí BA... Avšak poslednú info mám, že obyvatelia majú podanu nejakú petíciu a sú dosť proti výstavbe v tejto oblasti. Bohvie, ako to nakoniec dopadne. Realitky si veselo tieto pozemky na portaloch predávajú a ešte reálne sa ani nevie, či sa tam vôbec bude môcť stavať. Radšej sme teda od toho upustili...
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?